Bugun...
SON DAKİKA

Bedensel Engelli Halterciler Konya’dan 6 madalya ile döndü

Türkiye Bedensel Engelliler Halter Şampiyonasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu halterciler, 4 altın ve 2 bronz madalya kazandı.

facebook-paylas
 Tarih: 03-04-2018 07:52:24

Bedensel Engelli Halterciler Konya’dan  6 madalya ile döndü

 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonası Konya’da gerçekleştirildi. Şampiyonada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sporcuları 4 altın ve 2 bronz kazanmayı başardı.

 

MİLLİ TAKIMI TEMSİL EDECEKLER

Şampiyonada 11 bayan, 38 erkek toplam 49 bedensel engelli sporcu madalya elde etmek için ter döktü.Şampiyonanın açılış töreninde konuşan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Bedensel Engelliler Halter Asbaşkanı Atilla Şirin, burada dereceye girecek sporculardan oluşturulacak milli takımın Fransa’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edeceğini ifade ederek, müsabakalarda mücadele edecek bütün sporculara başarılar diledi.

 

BEDENSEL ENGELLİ HALTERCİLER, 4 ALTIN VE 2 BRONZ KAZANDI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun düzenlemiş olduğu Türkiye Bedensel Engelliler Halter Şampiyonasında ter döken Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü sporcuları başarılı kaldırılışlarıyla göz doldurdu. Mavi beyazlı sporculardan Hatice Yetim +86 kiloda, Meryem Yıldırım 79 kiloda, Tolga Işık 65 kiloda, Selami Altun72 kiloda altın madalya kazandı. Seyfettin Sevci59 kilodave Uğur Erdem ise 107 kiloda bronz madalya elde etti.

 


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Gündem Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
  HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 3 3 0 0 10 1 9 +9
2 Kasımpaşa 3 3 0 0 8 3 9 +5
3 Yeni Malatyaspor 3 2 0 1 4 1 7 +3
4 Medipol Başakşehir 3 2 1 0 6 3 6 +3
5 Beşiktaş 3 2 1 0 7 5 6 +2
6 Kayserispor 3 1 0 2 2 0 5 +2
7 Atiker Konyaspor 3 1 0 2 7 6 5 +1
8 MKE Ankaragücü 3 1 1 1 5 5 4 0
9 Trabzonspor 3 1 1 1 5 5 4 0
10 Antalyaspor 3 1 1 1 6 7 4 -1
11 Fenerbahçe 3 1 2 0 2 3 3 -1
12 Göztepe 3 1 2 0 2 4 3 -2
13 Sivasspor 3 1 2 0 2 6 3 -4
14 Çaykur Rizespor 3 0 1 2 3 4 2 -1
15 Bursaspor 3 0 1 2 2 3 2 -1
16 Akhisarspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
17 BB Erzurumspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
18 Alanyaspor 3 0 3 0 0 9 0 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Hatayspor 1 1 0 0 3 1 3
5 Ümraniyespor 1 1 0 0 2 1 3
6 Altay 1 1 0 0 1 0 3
7 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
8 Eskişehirspor 1 0 0 1 2 2 1
9 Afjet Afyonspor 1 0 0 1 1 1 1
10 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
11 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
13 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
14 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
15 Altınordu 1 0 1 0 1 2 0
16 Elazığspor 1 0 1 0 1 2 0
17 Adana Demirspor 1 0 1 0 0 1 0
18 Osmanlıspor FK 1 0 1 0 0 1 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Bandırmaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
3 Darıca Gençlerbirliği 0 0 0 0 0 0 0
4 Etimesgut Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
5 Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0
6 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
9 Konya Anadolu Selçukspor 0 0 0 0 0 0 0
10 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0
11 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0
16 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
18 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Batman Petrolspor 0 0 0 0 0 0 0
3 Büyükçekmece Tepecikspor 0 0 0 0 0 0 0
4 Erbaaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0
9 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
12 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
15 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
17 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Yeni Malatyaspor vs Atiker Konyaspor
 01/09/2018 Akhisarspor vs Sivasspor
 01/09/2018 Fenerbahçe vs Kayserispor
 01/09/2018 Alanyaspor vs Göztepe
 01/09/2018 Trabzonspor vs Galatasaray
 02/09/2018 BB Erzurumspor vs Medipol Başakşehir
 02/09/2018 Kasımpaşa vs MKE Ankaragücü
 02/09/2018 Antalyaspor vs Çaykur Rizespor
 02/09/2018 Bursaspor vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Afjet Afyonspor vs Boluspor
 31/08/2018 Osmanlıspor FK vs Gençlerbirliği
 01/09/2018 Ümraniyespor vs Giresunspor
 01/09/2018 Eskişehirspor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2018 Elazığspor vs Balıkesirspor Baltok
 01/09/2018 Altay vs Adanaspor
 02/09/2018 Hatayspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 02/09/2018 Adana Demirspor vs İstanbulspor
 02/09/2018 Altınordu vs Denizlispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/09/2018 Etimesgut Belediyespor vs Kırklarelispor
 02/09/2018 Konya Anadolu Selçukspor vs Tuzlaspor
 02/09/2018 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 02/09/2018 Darıca Gençlerbirliği vs Tokatspor
 02/09/2018 Fatih Karagümrük vs Menemen Belediyespor
 02/09/2018 Manisa BBSK vs Zonguldak Kömürspor
 02/09/2018 Pendikspor vs Sivas Belediyespor
 02/09/2018 Şanlıurfaspor vs Fethiyespor
 02/09/2018 Tarsus İdman Yurdu vs Bugsaş Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/09/2018 Büyükçekmece Tepecikspor vs Tire 1922
 01/09/2018 Körfez Spor Kulübü vs Artvin Hopaspor
 01/09/2018 Şile Yıldızspor vs Gebzespor
 02/09/2018 Batman Petrolspor vs Karaköprü Belediyespor
 02/09/2018 Erzin Belediyespor vs Kozan Belediyespor
 02/09/2018 Hekimoğlu Trabzon vs Silivrispor
 02/09/2018 Yomraspor vs Nevşehirspor GK
 02/09/2018 Erbaaspor vs Ergene Velimeşe
resmi ilanlar
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI
YUKARI