Bugun...
SON DAKİKA

Evyapport dan Robotik ve Kodlama Atölyesi yapılmasına destek

6-21 Ekim tarihlerinde Avrupa Okul Ağı ülkelerince kutlanan Kod Haftası etkinlikleri kapsamında Kocaeli Valiliği’nin liderliğinde yürütülen “Her Okula bir Kodlama ve Robotik Atölyesi” projesinin açılış programı Vali Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.

facebook-paylas
 Tarih: 22-10-2018 15:57:53

Evyapport dan Robotik ve Kodlama Atölyesi yapılmasına destek

 

 

Kocaeli Bilim Merkezi’nde gerçekleşen programda, 17 İlkokul’a Robotik ve Kodlama Atölyesi yapılmasına destek veren firmalara teşekkür belgeleri verildi. Çocukların erken yaşta kodlama eğitimi almalarını sağlamak, yeni fikirlerin gelişimini desteklemek, üreten bir neslin felsefesini aşılayarak ileri yaşlarda daha başarılı bir gençlik oluşturmak amacıyla hayata geçirilen bu anlamlı projeye Evyapport da destek verdi. Bu çerçevede, 19 Ekim Cuma günü, Evyapport Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Evyap, projeye destek veren kurumlara özel düzenlenen törende, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak’tan teşekkür belgesini teslim aldı.

 

 

Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilen programa; Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Vali Yardımcısı Dr. Osman Günaydın, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İş Adamları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

 

 


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Teknoloji Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
  HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 3 3 0 0 10 1 9 +9
2 Kasımpaşa 3 3 0 0 8 3 9 +5
3 Yeni Malatyaspor 3 2 0 1 4 1 7 +3
4 Medipol Başakşehir 3 2 1 0 6 3 6 +3
5 Beşiktaş 3 2 1 0 7 5 6 +2
6 Kayserispor 3 1 0 2 2 0 5 +2
7 Atiker Konyaspor 3 1 0 2 7 6 5 +1
8 MKE Ankaragücü 3 1 1 1 5 5 4 0
9 Trabzonspor 3 1 1 1 5 5 4 0
10 Antalyaspor 3 1 1 1 6 7 4 -1
11 Fenerbahçe 3 1 2 0 2 3 3 -1
12 Göztepe 3 1 2 0 2 4 3 -2
13 Sivasspor 3 1 2 0 2 6 3 -4
14 Çaykur Rizespor 3 0 1 2 3 4 2 -1
15 Bursaspor 3 0 1 2 2 3 2 -1
16 Akhisarspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
17 BB Erzurumspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
18 Alanyaspor 3 0 3 0 0 9 0 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Hatayspor 1 1 0 0 3 1 3
5 Ümraniyespor 1 1 0 0 2 1 3
6 Altay 1 1 0 0 1 0 3
7 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
8 Eskişehirspor 1 0 0 1 2 2 1
9 Afjet Afyonspor 1 0 0 1 1 1 1
10 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
11 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
13 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
14 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
15 Altınordu 1 0 1 0 1 2 0
16 Elazığspor 1 0 1 0 1 2 0
17 Adana Demirspor 1 0 1 0 0 1 0
18 Osmanlıspor FK 1 0 1 0 0 1 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Bandırmaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
3 Darıca Gençlerbirliği 0 0 0 0 0 0 0
4 Etimesgut Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
5 Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0
6 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
9 Konya Anadolu Selçukspor 0 0 0 0 0 0 0
10 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0
11 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0
16 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
18 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Batman Petrolspor 0 0 0 0 0 0 0
3 Büyükçekmece Tepecikspor 0 0 0 0 0 0 0
4 Erbaaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0
9 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
12 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
15 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
17 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Yeni Malatyaspor vs Atiker Konyaspor
 01/09/2018 Akhisarspor vs Sivasspor
 01/09/2018 Fenerbahçe vs Kayserispor
 01/09/2018 Alanyaspor vs Göztepe
 01/09/2018 Trabzonspor vs Galatasaray
 02/09/2018 BB Erzurumspor vs Medipol Başakşehir
 02/09/2018 Kasımpaşa vs MKE Ankaragücü
 02/09/2018 Antalyaspor vs Çaykur Rizespor
 02/09/2018 Bursaspor vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Afjet Afyonspor vs Boluspor
 31/08/2018 Osmanlıspor FK vs Gençlerbirliği
 01/09/2018 Ümraniyespor vs Giresunspor
 01/09/2018 Eskişehirspor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2018 Elazığspor vs Balıkesirspor Baltok
 01/09/2018 Altay vs Adanaspor
 02/09/2018 Hatayspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 02/09/2018 Adana Demirspor vs İstanbulspor
 02/09/2018 Altınordu vs Denizlispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/09/2018 Etimesgut Belediyespor vs Kırklarelispor
 02/09/2018 Konya Anadolu Selçukspor vs Tuzlaspor
 02/09/2018 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 02/09/2018 Darıca Gençlerbirliği vs Tokatspor
 02/09/2018 Fatih Karagümrük vs Menemen Belediyespor
 02/09/2018 Manisa BBSK vs Zonguldak Kömürspor
 02/09/2018 Pendikspor vs Sivas Belediyespor
 02/09/2018 Şanlıurfaspor vs Fethiyespor
 02/09/2018 Tarsus İdman Yurdu vs Bugsaş Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/09/2018 Büyükçekmece Tepecikspor vs Tire 1922
 01/09/2018 Körfez Spor Kulübü vs Artvin Hopaspor
 01/09/2018 Şile Yıldızspor vs Gebzespor
 02/09/2018 Batman Petrolspor vs Karaköprü Belediyespor
 02/09/2018 Erzin Belediyespor vs Kozan Belediyespor
 02/09/2018 Hekimoğlu Trabzon vs Silivrispor
 02/09/2018 Yomraspor vs Nevşehirspor GK
 02/09/2018 Erbaaspor vs Ergene Velimeşe
resmi ilanlar
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI
YUKARI