Bugun...
SON DAKİKA

"İlimtepe'de kullandı" İLE İLGİLİ HABERLER

İlimtepe’de Körfez’in  geleceğini planladık
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe’de önce vatandaşlarla daha sonra mahalle teşkilatı ile bir araya geldi. B..
İlimtepe yolunda  asfalt hazırlığı
Körfez Belediyesi tarafından Hacı Osman Mahallesi ile İlimtepe arasındaki yolda başlatılan genişletme çalışması tamamlan..
Posoflular, İlimtepe’de  ‘Seyran’da buluştu
Kocaeli Posoflular Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Seyran Şenliği, İlimtepe Piknik Alanı’nda gerçekleştirildi. ..
Şener Söğüt, oyunu İlimtepe'de kullandı.
Şener Söğüt, oyunu İlimtepe'de kullandı.
İlimtepe’nin kaderini değiştirdik
Körfez Belediyesi, İlimtepe’de kültürel ve sosyal dönüşümü sağlayacak olan projeleri tek tek hayata geçiriyor. İlimtepe ..
 İlimtepe-Erikli yolunda çalışma
Körfez Belediyesi, kış şartları sonrasında yıpranan İlimtepe-Erikli arasındaki yolda çalışma başlattı. Malzeme serilen y..
İlimtepe’nin ‘tacı’ hızla yükseliyor
Körfez Belediyesi tarafından İlimtepe’de yapımına başlanan ve 1 yıl içinde tamamlanması planlanan Kültür Merkezi inşaatı..
İlimtepe ve kampüs İNŞAATI İLERLİYOR
Körfez Belediyesi’nin iki büyük projesi; İlimtepe Kültür Merkezi ve üniversite kampüs inşaatı, planlanan şekilde aksamad..
İlimtepe hak ettiği hizmeti görüyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe bölgesinde önce vatandaşlarla bir araya geldi ardından da bölgede yapımı ..
İlimtepe’ye ilgi daha da artacak
İlimtepe’de hizmet vermeye başlayan Körfez Onur Eczanesi’nin açılışına katılan Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI