SON DAKİKA

"İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmit ilçesinde son bir yılda 10 bin 961 öğrenciye çevre ve geri dönüşüm eğitimi verirken 2009 yılından itibaren eğitim verilen �" İLE İLGİLİ HABERLER

9 bin öğrenciye bilinçli tüketici eğitimi
Vatandaşların bir tüketici olarak satınaldıkları ürünlerinden dolayı haklarını bilmeleri zarar görmemeleri acısından öne..
Körfez  Belediyesi’nden  Açıklama
Körfez Belediyesi Hizmet Binası içerisinde 04.12.2018 günü yaşanan istenmeyen olayla ilgili bazı basın yayın organlarınd..
KOCAELİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN “SUYA SABUNA DOKUNUN” ÇAĞRISI
El yıkamak, başta soğuk algınlığı olmak üzere grip, ishal ve zatürre gibi solunum yolu enfeksiyon etkenleri olan zararlı..
Körfez Belediyesi’ne  bir ‘tarih’ ödülü daha
Körfez’in tarihi değerlerini tek tek gün yüzüne çıkartan Körfez Belediyesi, bu kapsamda Tarihi Kentler Birliği’nden üçün..
İZMİT’TE AYDA 4000 TON MOLOZ TOPLANIYOR
İzmit’te ayda 4000 ton moloz toplandığı açıklandı.
CHP İzmit’te atama
Cumhuriyet Halk Partisi’nde 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık başvurusu süresi sonra ererk..
İZMİT EN GELİŞMİŞ İLÇE
Kısa adı İNGEV olan İnsani Gelişme Vakfı’nın insani gelişme endeksi raporuna göre İzmit, Kocaeli’deki en gelişmiş ilçe b..
Körfez Ticaret Odası’ndan Kriz Yonetimi ve Krizde İşletme Stratejileri eğitimi
Körfez Ticaret Odası güncel konular ile ilgili bilgilendirme toplantıları yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Komiteleri m..
Uluslararası öğrenciler  ‘Gez Gör’le İzmit’i gezdi
2018-2019 eğitim-öğrenim yılında Kocaeli Üniversitesi(KOÜ)’de öğrenim görmeye başlayan yeni uluslararası öğrenciler, Koc..
Körfez Ticaret Odası’nda Nezaket ve Protokol Kuralları Eğitimi Yapılacak
Körfez Ticaret Odası kurumsal eğitim programları kapsamında eğitimler vermeye devam ediyor. Bu Kapsamda 1 Kasım Perşembe..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI