Bugun...
SON DAKİKA

"Şener Söğüt" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Söğüt, “Spor tesislerimizi çoğaltacağız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçede yapımı planlanan gençlik merkezi ve kapalı spor salonu için Gençlik ve Spor ..
Pazarcılardan Başkan Söğüt’e teşekkür
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Necmettin Erbakan Kapalı Pazarı’nda pazarcı esnafını ziyaret etti. Hem Pazarcılar O..
Başkan Söğüt, Muhtarlarla bir araya geldi
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 36 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçek..
Başkan Söğüt “Köylülerimiz efendi, bizler hizmetkarıyız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Sevindikli, Kutluca, Dikenli ve Alihocalar Köylerini ziyaret etti. “Köylerimize göz..
Başkan Söğüt, “Gereken desteği vereceğiz”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Dikenli Köyü’nde evi yanan Atar ailesini ziyaret etti. Başkan Söğüt, “Gereken maddi..
Başkan Söğüt, çalışmaları yakından inceledi
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez genelinde devam eden üst yapı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Başka..
Başkan Söğüt, “Esnaflarımızın her zaman yanındayız”
Körfez Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yahya Öztürk’ü ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, “Esnafımızın her zama..
Başkan Söğüt’ten Ramazan Bayramı mesajı
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şener Söğüt mesajında, “Ram..
Başkan Söğüt’ten 19 Mayıs mesajı
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını yayımladığı mesaj ile kutladı...
Başkan Söğüt, “Hedefimiz daha yeşil bir Körfez”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Emlak Konut 2. ve 3. Etap’ta yeşillendirme ve bitkilendirme çalışmasının gerçekleşt..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI