SON DAKİKA

"‘’Karneler tek başına başarı ölçüsü değildir’’" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de başarı için ‘teşekkür’ yemeği
AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı, seçimde elde edilen başarıda büyük pay sahibi olan teşkilat üyelerine ‘teşekkür yemeği’ ..
Karaosmanoğlu, ‘’Karneler tek başına başarı ölçüsü değildir’’
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, okulların yarıyıl tatili dolayısıyla yayınladığı mesajında “2..
Denetim başarı getirdi
Körfez’de 2017 yılında 434 asansör denetlendi; ‘yeşil’ yani ‘güvenilir’ etiket alan asansör sayısı 237’ye yükseldi. 27 a..
Başkan’dan Bu Yıl Okula İlk Kez Başlayan Öğrencilere Başarı Dilekleri
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı bir mesajla bu yıl eğitim hayatına ilk kez katılac..
Elektronik atıklar çöp değildir
Körfez Belediyesi, okullar arası ödüllü ‘Elektronik Atık Toplama Yarışması’ başlattı. 15 Mayıs’a kadar devam edecek olan..
Yüzde 95 başarı elde edildi
Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi, 2016 yılında yoğun bir mesai harcarken, istek ve talpelerin tamamına yakınını sonuçland..
ÖĞRETMENLER GÜVENLİK GÖREVLİSİ DEĞİLDİR...
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 800 bin öğretmeni şoke eden bir karara imza attı. 19’uncu Milli Eğitim Şurası’nda gündeme ..
Başkan, ‘’Rakiplerimiz düşmanımız değildir’’
KASKF Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya Side’de gerçekleştirildi. Başkan Karaosmanoğlu burada ki konuşmasında gençlik ..
AK Parti tek başına iktidar
Türkiye, 5 ay sonra milletvekili genel seçimleri için yeniden sandık başına gitti. AK Parti 1 Kasım seçim sonuçlarına gö..
Pentagon'un IŞİD planı basına sızdı
ABD ordusunun Irak'ta IŞİD'i yenmek için geliştirdiği planın ayrıntıları basına sızdırıldı
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI