Bugun...
SON DAKİKA

"“İLELEBET VAR OLSUN CUMHURİYET”" İLE İLGİLİ HABERLER

İzmit’in kurtuluşunun 99’uncu yılı kutlu olsun
İzmit’in kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü sebebiyle İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve kent protokolü kah..
Sabancı’da Atatürk ve  Cumhuriyet konuşuldu
Kocaeli İl Halk Kütüphanesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu bir söyl..
Körfez’de, Cumhuriyet coşkusu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 96. yıl dönümünde Körfez’de coşku içinde kutlandı. Alpaslan Türkeş Spor Kompleksi’nde gerçek..
Başkan Söğüt’ten ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık’a ‘hayırlı olsun’ zi..
CUMHURİYET TIRI İZMİT’TE  HÜRRİYET, “İLELEBET VAR OLSUN CUMHURİYET”
Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 30’uncu yılı ve Milli Mücadelenin 100’üncü yılı anısına hazırlanan Cumhuriyet Tırının açıl..
Başkan Söğüt’ten Ellibeş’e ‘hayırlı olsun’
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve ilçe yöneticileri ile birlikte AK..
CHP İLÇE BAŞKANLARINDAN HÜRRİYET’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
CHP’nin Kocaeli’deki ilçe başkanları, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...
Başkan Söğüt, “Vurduğunuz gol olsun”
U-15 Türkiye Şampiyonası için Balıkesir’e gidecek olan Körfez Gençlerbirliği’nin başarılı sporcuları ile kahvaltıda bir ..
Bayram tatili 9 gün olsun (Ramazan Bayramı'nda kaç gün tatil?)
Marmarisli turizmci ve esnaf, 3- 6 Haziran tarihleri arasındaki Ramazan Bayramı tatilinin uzatılması için hükümete çağrı..
‘’Bugünümüz Umut Yarınımız Yeşil Olsun’’
Kocaeli’nde denetimli serbestlikteki hükümlüler, “Bugünümüz Umut Yarınımız Yeşil Olsun” projesi kapsamında Büyükşehir’in..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI