Bugun...
SON DAKİKA

"“Kadına şiddet" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Söğüt, “Kadına şiddet, insanlığa ihanettir”
“25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü” kapsamında Körfez Belediyesi de farkındalık oluşturmak adına beled..
İşyerinde taciz mağduru kadına, kadın desteği
Körfez’de TEM Otoyolu kenarında faaliyette bulunan bir iş yerinde yaşandığı iddia edilen ve çalışan bayan personelin, am..
Cinsel ilişki yaşadığı kadına şantaj
Derince ilçesinde arkadaşlık kurup cinsel ilişkiye girdiği kadını görüntü ve fotoğrafları ile tehdit ederek para isteyen..
Körfez Ticaret Odası Meclisi ‘’Kadına Şiddete Hayır’’ Dedi
Körfez Ticaret Odası Kasım Ayı meclis toplantısı Güngör Ayhan başkanlığında toplandı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Bar..
Avukatlar kadına şiddete tepki gösterdi
Kocaeli Barosu Kadın Hakları Merkezi yaptığı açıklamada, kadına karşı her türlü şiddeti kınadıklarını ve dayanışmayı sür..
KKP Kadına  şiddeti protesto etti
Kocaeli Kadın Platformu, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü nedeniyle Sabri Yalım P..
Kadına şiddet, insanlığa ihanettir
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kapsamında belediye binası içerisinde kurulan stantta konuşan Başkan İsmail B..
Muhtarlara, kadına  yönelik şiddet semineri
Körfez’de ‘Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele’ konusunda farkındalık oluşturmak adına mahalle muhtarlarına yönelik seminer..
Başkan Karaosmanoğlu, “Kadına kalkan eller kurusun”
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gençlik ve Spor Hi..
Başkan Baran “KADINA ŞİDDETE HAYIR” Dedi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ‘’25 Kasım Kadına yönelik şiddeti Kınama Günü‘’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı...
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI