Bugun...
SON DAKİKA

"“Kocaelispor’un her zaman yanındayız”" İLE İLGİLİ HABERLER

İzmit Belediyesi’nin düzenlediği Kocaelispor bilgi yarışması başlıyor
İzmit Belediyesi’nin, Kocaelispor’un şampiyonluğunu kutlamak adına düzenlediği Kocaelispor tarihiyle ilgili bilgi yarışm..
Kocaelispor’un şampiyonluk yolu sergileniyor
54 yıllık tarihinde birçok başarısı bulunan ve bu sezon şampiyon olan Kocaelispor’un anlatıldığı “Şampiyonluk Yolu Açıkh..
Şampiyon Kocaelispor’a yakışan kutlama
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi TFF tarafından şampiyon ilan edilen Kocaelispor için hazırlanan şampiyonluk kutlama progra..
Kocaelispor’un sözlü tarih çalışmaları başladı
Kocaelispor’un efsaneleri Kocaelispor’u anlatıyor, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kayıt altına alıyor. Efsane futbolcular..
Başkan Söğüt, “Esnaflarımızın her zaman yanındayız”
Körfez Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yahya Öztürk’ü ziyaret eden Başkan Şener Söğüt, “Esnafımızın her zama..
Her zaman gençlerimizin hizmetindeyiz”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile..
Okullar ne zaman açılacak?
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir son dakika açıklamasında bulundu. Bakan Selçuk yaptığı açıklamada, okulların yeniden..
Başkan Söğüt  “Alın terinin ve emeğin yanındayız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde mesai başında olan temizlik işçilerini ziyaret e..
Başkan Söğüt; “Esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanındayız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ağadere Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Başkan Şener Söğüt, “Esnaf ve san..
HÜRRİYET, KOCAELİSPOR’UN ESKİ YÖNETİCİLERİNİ VE EFSANE FUTBOLCULARINI MİSAFİR ETTİ
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Mehmet Sadık Efe’nin vefatının 16. yıl dönümü kapsamında bir araya gel..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI