Bugun...
SON DAKİKA

"“Mutlu Körfez’i birlikte inşa edeceğiz”" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Söğüt, “Hedefimiz aynı; Mutlu Körfez”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. İstişare kültürüne önem verdiğini belirten Ba..
Başkan Söğüt, “Barbaros’ta, yol haritasını birlikte çizeceğiz”
Körfez Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Güvenlik Toplantısı’nda Barbaros Mahallesi’ndeki ‘riskli alanda yer alan’ konu..
Başkan Söğüt, “Hedeflerimize birlikte ulaşacağız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, STK ve kurum temsilcileri ile vatandaşları makamında kabulü sürdürüyor. Körfez’i he..
Körfez'de atıklar enerjiye dönüşüyor
Körfez Belediyesi tarafından ilçe genelinde toplanan hacmi atıklar, yakılarak enerjiye dönüştürülüyor ve ülke ekonomisin..
Başkan Söğüt, “Eğitiminizdeki başarı da önemli”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, sezonu üç kupayla kapatan Körfez Gençlerbirliği U11 Futbol Takımı’nın futbolcu ve t..
Körfez’de temmuz ayı meclisi yapıldı
Körfez Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Mecliste konuşan Başkan Şener Söğüt, “Körfez’e değer ka..
Körfez’de ‘Parke Taşı’ seferberliği
Körfez Belediyesi, ilçe genelinde kilit parke taşlarıyla kaplanmış sokakların, bozulan ve deforme olan kısımlarını tamir..
Avcılar ve atıcılar Körfez’de buluştu
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından bu yıl 46.’sı düzenlenen Avcılık Bayr..
Körfez Ticaret Odası ve Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu İşbirliği İle KTO’da Sergi
Körfez Ticaret Odası ve Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu işbirliği ile Körfez Ticaret Odası Mustafa Efe konferans salon..
Körfez Ticaret Odası’ndan Yerel Ticareti Geliştirme Atağı
Körfez Ticaret Odası 5. Komitesi (gıda sektörü) Körfez’de yerel ticareti geliştirmek amacıyla çalışmalar yapmaya başladı..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI