Bugun...
SON DAKİKA

"Deprem tatbikatı gerçeği aratmadı" İLE İLGİLİ HABERLER

İzmit ve Gölcük'te 100 yıl daha büyük deprem olma ihtimali çok düşük.
Türk Ocakları kocaeli şubesi başkanı Yücel Alpay Demir ve Ocak yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen konferansta K..
Körfez de sabah saatlerinde deprem!
Yalova'nın Çınarcık ilçesi merkezli 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 09.30 sularında meydana gelen deprem..
Deprem tatbikatı gerçeği aratmadı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Olası Afetlerle Mücadele ve Tahliye Tatbikatı” gerçeği aratma..
Belediye Başkanı İsmail Baran’ın 17 Ağustos Deprem Mesajı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 17 Ağustos 1999’da gerçekleşen ve resmi kayıtlara göre 8 bin 373 kişinin hayatını ..
 Akçaray’da Deray Tatbikatı yapıldı
Ağustos ayında vatandaşların hizmetine sunulan Akçaray tramvay hattında teknik çalışmalar ve eğitimler devam ediyor. Önc..
Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı başladı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen III. Uluslararası Deprem Gerçeği..
 Körfezliler, 17 Ağustos Deprem Şehitlerini Dualarla Yâd Etti
Marmara Depreminin 17. yıldönümünde depremde hayatını kaybedenler anısına, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın ev sa..
 Körfez Taşköprü Yağlı Güreşleri Tarihi Kırkpınar Güreşlerini Aratmadı
Körfez Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen 43. Altın Kiraz Festivali Taşköprü Şenlikleri Yağlı Güreş Müsabakalarınd..
Terminalde kimyasal madde tatbikatı
Otobüs terminalinde kimyasal madde tatbikatı düzenledi
TÜRK OCAĞINDA BAYIR - BUCAK GERÇEĞİ
Geçtiğimiz günlerde Kocaeli'den Bayır-Bucak Türkmenlerine yardım götüren Turancı Hareket Platformu (THP) üyeleri, o bölg..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI