Bugun...
SON DAKİKA

"En Büyük Korkuları Şiddetli Soğuk ve Kar Yağışı" İLE İLGİLİ HABERLER

Hayâlî ile Karagöz oyunu söyleşisine büyük ilgi
Hayâlî Erdoğan Hasan Cengiz, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü öğrencilerinin düzenle..
RAHVAN AT YARIŞLARINA İLGİ BÜYÜK OLDU
Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu, Gölcük Belediyesi ve Gölcük, Değirmendere Rahvan Atçılar Kulübü iş birliğiy..
Başkan Söğüt, “Sizlerin bu kente emeği büyük”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ‘Körfez için emeğiniz büyük’ dediği eski belediye başkanları, meclis üyeleri ve muh..
Büyük Ada ve mehtap turları başlıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Körfez’de Mehtap Turları ve Büyük Ada’ya Yolculuk” organizasyonları başlı..
Halk Pide’ye, büyük ilgi
Körfez Belediyesi tarafından Halk Ekmek Üretim Tesisi'nde Kocaeli'nin en ucuz ve kaliteli ekmeğinin yanında Ramazan ayı ..
Söğüt, “En büyük zenginliğimiz gençlerimiz”
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayımlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “En büy..
TOBB’dan, Kocaeli Sanayi Odası’na Büyük Ödül
Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Oda/Borsa Pro..
Başkan Söğüt,Çalışanlarımız bizim için en büyük değer
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Belediye-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar ve yönetimi ile iş yeri temsil..
Aygün: Davamız, Hedefimiz Çok Büyük
Çenedağ ve Çınarlı mahalle teşkilatlarıyla teşekkür yemeğinde bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, gönül..
GENÇLERE, BÜYÜK  DESTAN ANLATILDI
Kocaeli İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri” anma etkinliği gerçekleşti. Prog..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI