SON DAKİKA

"KÜLTÜR TEPESİ’NE ÖDÜL" İLE İLGİLİ HABERLER

Büyükşehir Şehir Tiyatrolarına 2 ödül
Eskişehir’de, Direklerarası Tiyatro Seyircileri Platformu’nca düzenlenen "18. Direklerarası Seyircileri Ödülleri" sahipl..
KÜLTÜR TEPESİ’NE ÖDÜL
Hürriyet Gazetesi öncülüğünde Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen Sign of the Cit..
Körfez’e bir ödül de ‘Kiraz Festivali’nden
Körfez Belediyesi, ‘Kiraz Festivali’ ile bu yıl 7’ncisi düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri’nde ‘Kültür ve S..
Hereke Kalesi’ne bir ödül daha
Antalya'da düzenlenen YAPEX Fuarı'nda geçtiğimiz yıl Hereke Kalesi ile ‘en iyi restorasyon projesi’ ödülü alan Körfez Be..
Körfez Belediyesine ödül yağdı
Körfez Belediyesi, hayata geçirdiği projelerle aldığı ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. İki ayrı yarışmada; Her..
Kültür merkezi hızla yükseliyor
Körfez Belediyesi tarafından İlimtepe’de yapımına başlanan ve 1 yıl içinde tamamlanması planlanan Kültür Merkezi inşaatı..
İlimtepe'ye görkemli  KÜLTÜR MERKEZİ
Körfez Belediyesi, İlimtepe Mahallesi’nde çekim gücünü arttıracak, kültürel ve sosyal dönüşümünü sağlayacak İlimtepe Kül..
Moralı KOTO’da Ödül Törenine Katıldı
TOBB öncülüğünde, TEPAV işbirliği ile gerçekleştirilen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına giren Kocaelili ..
En büyük ödül halkımızın duası
Hayata geçirdiği projelerle birçok ödül aldıklarını belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Bunlar önemli. Ama h..
İlimtepe Kültür Merkezi göz kamaştırıyor
Körfez Belediyesi, İlimtepe Mahallesi’nde çekim gücünü arttıracak, kültürel ve sosyal dönüşümünü sağlayacak İlimtepe Kül..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR