Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Belediyesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Ticaret Odası Yaşam Boyu Gelişim Merkezi Eğitimleri Başlıyor
Körfez Ticaret Odası MARKA işbirliği ile gerçekleştirilen yaşam boyu gelişim merkezi eğitimleri 27 Ağustos Salı Günü Kör..
Körfez Ticaret Odası’ndan Geleceğin CEO'ları Girişimci Çocuk Atölyesi Eğitimi
Körfez Ticaret Odası farklı alanlarda etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Körfez Ticaret Odası, Körfez Mil..
İZMİT BELEDİYESİ ENCÜMENİ TOPLANDIİZMİT BELEDİYESİ ENCÜMENİ TOPLANDI
İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı gerçekleştirildi. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığınd..
Körfez’e 1 altın 2 bronz madalya
15 Temmuz Şehitleri anısına Ankara’da düzenlenen Wushu Kung Fu Avrasya Şampiyonası’ndan 1 altın ve iki bronz madalya ile..
Körfez’de eğitime destek sürüyor
Körfez Belediyesi, eğitim alanında kaliteyi yükseltebilmek, çocukların sağlıklı ve güvenli bir ortamda okumalarını sağla..
Körfez’de 17 Ağustos şehitleri dualarla anıldı
Körfez'de asrın felaketi olarak adlandırılan 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 20. yılında hayatını kaybedenler için m..
Körfez’de ot biçme çalışmaları sürüyor
Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yabani otların temizliği ile çim biçme çalışmalarını şehrin dört ..
Körfez’de, panayır coşkusu
Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfez’de bu yıl ikincisi düzenl..
Başkan Söğüt; Körfez, çektiği cefaya karşı vefa beklemektedir
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’a taşınacak olması ile ilgili olarak bir yazılı..
Körfez’de panayır günleri başlıyor
Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası öncülüğünde ilki Ramazan Bayramı’nda düzenl..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI