SON DAKİKA

"KTO TOBB Başkanı" İLE İLGİLİ HABERLER

AK Parti Körfez SKM Başkanı Fehmi Öztürk 
Seçim çalışmalarına hız veren AK Parti KÖRFEZ İlçe Teşkilatı, SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanlığına yapılan mül..
AK Parti Körfez ilçe başkanı Ramazan Tuna'nın ustalık dönemi başladı
Ankara AK Parti Genel Merkez tarafından yapılan mülakat sonucu Ramazan Tuna Ak Parti Körfez ilçenin yeni başkanı oldu...
AK Parti’de ilçe başkanı olmak isteyen isimler
AKP’de belediye başkanlığı için istifa eden 7 ilçe başkanının yerine geçecek isimler için Çarşamba günü temayül yoklamas..
Körfez Kampüsü’nün  açılışı 24 Aralık’ta
Körfez Belediyesi tarafından tamamı kendi özkaynaklarıyla hayata geçirilen Kocaeli Üniversitesi Körfez Kampüsü için açıl..
İl Başkanı Sarıbay'dan adaylara ince ayar
Gebze, Çayırova ve Kartepe belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıtan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, adayları eleştire..
BBP Körfez İlçe Başkanı Bayram Kurtaran oldu
BBP teşkilatlarını yeniden oluşturmaya devam ediyor. Körfez’de atama ile İlçe Başkanı olan Mustafa Arha, yönetimi kongre..
En büyük engel sevgisizliktir
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 3 Aralık Engelliler Günü kapsamında ilçedeki engelli bireyleri ve ailelerini yemek..
15 Temmuz Milli İrade Derneği kuruldu
Körfez ilçemizin tanınmış ve sevilen simalarından olan Saadettin Türe’nin öncü olarak kurduğu ve kurucu başkanı olduğu 1..
AKP'de 7 ilçe başkanı İSTİFA ETTİ!
AKP’de 7 ilçe başkanına Belediye Başkan aday adaylığı için izin çıktığını İl Başkanı Abdullah Eryarsoy açıklarken bu isi..
MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Erdemir’e taziyede bulundu
2019 Mart yerel seçimlerinde adayını ilk olarak açıklayan MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, diğer partilerin aday aday..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR