SON DAKİKA

"Kocaeli’de PKK/KCK operasyonu: 9 gözaltı" İLE İLGİLİ HABERLER

KOCAELİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN “SUYA SABUNA DOKUNUN” ÇAĞRISI
El yıkamak, başta soğuk algınlığı olmak üzere grip, ishal ve zatürre gibi solunum yolu enfeksiyon etkenleri olan zararlı..
“Kocaeli’nin tüm dinamikleriyle istişarelerimizi sürdürüyoruz”
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Kent Merkez..
Kocaeli'nin yeni hakim ve savcıları atandı
 (HSK) yeni atama kararnamesiyle 403 hakim ve Cumhuriyet savcı adayının ataması gerçekleştirildi.
‘Kocaeli’de İşletmeler İçin Marka Olma Zamanı’ Projesi
KOTO’nun kentimize daha çok marka işletme kazandırmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Kocaeli’de işletmeler için marka olma z..
İşte AK PARTİ'nin Kocaeli  Aday Adayları  Tam Listesi
Belediye başkanlığına aday adayı olacak parti yöneticilerinin cuma gününe kadar istifa edip başvuru yapması bekleniyor. ..
Atıcılar Kocaeli’de buluştu
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2...
Atıcılar Kocaeli’de buluştu
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2...
Kocaeli Gümüşhane Tanıtım Günleri başladı
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara, “38 adet derneğimizle beraber Kocaeli Vakfı olarak yapıyoruz. Kocaeli’..
Gümüşhane Kocaeli’ne geliyor
Büyükşehir Belediyesi’nin Anadolu Kocaeli projesi kapsamında düzenlenen tanıtım günlerinin 7’ncisi olan Gümüşhane Tanıtı..
2019’da Kocaeli’de suya zam yok
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, her yılın başında suya TÜFE oranında zam yapıyordu. Türk Dünyası Bele..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI