Bugun...
SON DAKİKA

"Millet Kıraathanesi’ne yerli ve milli sistem" İLE İLGİLİ HABERLER

31 MART’TA MİLLET İTTİFAKI KAZANACAK
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı İzmitli Meral Akşener, bugün gerçekleştirecekleri Kocael..
Şener Söğüt’ten, milli haltercilere moral ziyareti
Cumhur İttifakı ve Körfez Belediye Başkan adayı Şener Söğüt, Halter Avrupa Şampiyonası’na hazırlık için Ankara’ya gidece..
KOCAELİ MİLLİ KURULUŞLAR BİRLİĞİ’NDEN DOĞU TÜRKİSTAN AÇIKLAMASI
Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Doğu Türkistan ve Doğu Türkistanlı Ozan Abdurrehim Heyit hakkında basın açıklaması yapm..
Millet İttifakı  Bekirdere’ye çıkarma yaptı
Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi adayı Serdar Kaman ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ..
MSÜ askeri öğrenci başvuru şartları nelerdir, 2019 Milli Savunma Üniversitesi sınav başvurusu ne zaman, nasıl yapılır?
Astsubay ve Subay olmak isteyenler heyecanlı bekleyişe devam ediyor Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavları ne zaman,..
Millet Kıraathanesi’ne yerli ve milli sistem
Körfez Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önem verdiği Millet Kıraathanesi’nde milli yazılım sistemi olan..
Kağıtsporlu Milli güreşçiler  Türkiye Şampiyonası’na gidiyor
Kağıtspor Kulübü’nün Milli güreşçileri, Çorum’da düzenlenecek olan ‘’Büyükler Serbest Stil Güreş Türkiye Şampiyonası’’nd..
Körfez Millet Kıraathanesi  ‘milletin’ hizmetine hazır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, halkın sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayacak projelerinden biri olan "Mill..
15 Temmuz Milli İrade Derneği kuruldu
Körfez ilçemizin tanınmış ve sevilen simalarından olan Saadettin Türe’nin öncü olarak kurduğu ve kurucu başkanı olduğu 1..
Milli Kuruluşların hedefi; okuyan kadınları bir araya getirmek!
Türk Ocakları Kocaeli Şubesinde bir araya gelen Kmkb yöneticisi kadınlar Milli Kuruluşlar Birliği üyesi sivil toplum kur..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI