SON DAKİKA

"Motosiklet Birliği üyeleriyle buluştu" İLE İLGİLİ HABERLER

Araştırmacı Yazar Hayati İnanç Körfezlilerle Buluştu
Körfez Belediyesi ile birlikte Tügva Vakfı Körfez şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen “Enderun sohbetleri” konulu pro..
Büyükakın ve Gönül İzmit esnafıyla buluştu
İzmit esnafıyla buluşan Büyükakın, Fethiye, İstiklal ve Turan Güneş Caddelerinin esnafın istediği şekilde yeniden planla..
KOCAELİ MİLLİ KURULUŞLAR BİRLİĞİ’NDEN DOĞU TÜRKİSTAN AÇIKLAMASI
Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Doğu Türkistan ve Doğu Türkistanlı Ozan Abdurrehim Heyit hakkında basın açıklaması yapm..
Işık ve Söğüt STK’larla buluştu
AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez’deki STK temsilcileri ile b..
Büyükakın, KTO üyeleriyle buluştu
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Körfez Ticaret Odası üyeleriyle bir araya geldi; Haya..
Kocaeli Müteahhitler Birliği bir araya geldi yeni bir şirket kurdu
Kocaeli Müteahhitler Birliği tarafından kısa bir süre önce açıklanan projeyle, Kocaeli'de müteahhitlik yapan 10 firma bi..
Bilim Merkezi’ndegenç mucitlerle buluştu
STEAM &MakersFest /Expo Fuarına katılan Büyükakın, bilim meraklısı öğrencilerin çalışmalarını inceleyerek, öğrencilerin ..
Büyükakın gençlerle buluştu
Büyükakın, geleceğin Türkiye’sini inşa etmede gençlerin çok önemli bir rol oynayacağını belirterek “Ne yaparsanız yapın,..
Büyükakın gençlerle buluştu
Büyükakın, geleceğin Türkiye’sini inşa etmede gençlerin çok önemli bir rol oynayacağını belirterek “Ne yaparsanız yapın,..
Bir günde üç mahallede  teşkilatlarla buluştu
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke, Yukarı Hereke ve Kuzey Mahallesi’nde teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI