SON DAKİKA

"Muhtarlar Derneği’nden ‘sınır’ tepkisi" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez  Belediyesi’nden  Açıklama
Körfez Belediyesi Hizmet Binası içerisinde 04.12.2018 günü yaşanan istenmeyen olayla ilgili bazı basın yayın organlarınd..
15 Temmuz Milli İrade Derneği kuruldu
Körfez ilçemizin tanınmış ve sevilen simalarından olan Saadettin Türe’nin öncü olarak kurduğu ve kurucu başkanı olduğu 1..
KOCAELİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN “SUYA SABUNA DOKUNUN” ÇAĞRISI
El yıkamak, başta soğuk algınlığı olmak üzere grip, ishal ve zatürre gibi solunum yolu enfeksiyon etkenleri olan zararlı..
İnsanlığın sesi Kartepe Zirvesi'nden yükselecek
26 – 28 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Kartepe Zirvesi “Göç, Mültecilik ve İnsanlık” temasıyla toplanıyor..
Körfez Kent Konseyi’nden örnek beraberlik
Körfez Kent Konseyi aylık olağan toplantısı, Kent Konseyi Başkanı İsa Taş’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Yoğun katıl..
Körfez Belediyesi’nden  AZEZ’E OKUL
Körfez Belediyesi, Suriye Azez’de terör örgütü DEAŞ tarafından yıkılan okulun yerine 550 öğrenci için yeni eğitim yuvası..
KOÜ Tıp Fakültesi’nden Büyük Gurur
Her alanda yetiştirdiği nitelikli insan gücüyle Marmara Bölgesi ve Türkiye’de adından söz ettiren Kocaeli Üniversitesi, ..
Körfez Ticaret Odası’ndan Körfez Engelliler Derneği’ne Ziyaret
Körfez Ticaret Odası engelliler haftası nedeni ile Körfez Engelliler Derneği’ne ziyarette bulundu
Körfez Kent Konseyi’nden Öztürk'e ‘hayırlı olsun’
Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Körfez Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Recep..
Muhtarlar Derneği’nden ‘sınır’ tepkisi
Körfez ve Derince arasındaki 500 dönümlük arazi için yaratılmak istenen sınır tartışmasına bir tepki de Körfez Kent Kons..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI