Bugun...
SON DAKİKA

"Murat Kekilli konserine yoğun ilgi" İLE İLGİLİ HABERLER

Hayâlî ile Karagöz oyunu söyleşisine büyük ilgi
Hayâlî Erdoğan Hasan Cengiz, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü öğrencilerinin düzenle..
RAHVAN AT YARIŞLARINA İLGİ BÜYÜK OLDU
Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu, Gölcük Belediyesi ve Gölcük, Değirmendere Rahvan Atçılar Kulübü iş birliğiy..
Evyapport’tun geleneksel iftarına yoğun ilgi
İlimizin gelişen ve büyüyen limanlarından Evyapport, her yıl geleneksel olarak düzenlediği kamu   iftar programında misa..
Halk Pide’ye, büyük ilgi
Körfez Belediyesi tarafından Halk Ekmek Üretim Tesisi'nde Kocaeli'nin en ucuz ve kaliteli ekmeğinin yanında Ramazan ayı ..
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı'nın Geleneksel İftar Proğramına Yoğun İlgi
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanlığını Köksal KARA'nın yürüttüğü Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı yönetimi tarafından org..
Şener Söğüt’den özel çocuklara özel ilgi
Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle özel çocuklar ve aileleri ..
Şener Söğüt’e ,Körfez Kentte Büyük İlgi
Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt seçim çalışmalarını Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde sürdürdü...
“GENÇ FİKİRLER GENÇ PROJELERİNE” YOĞUN İLGİ
Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından “GENÇ FİKİRLER GENÇ PROJELERİNE” Gençl..
KÖY KONAĞI’NDA YOĞUN ÇALIŞMA
Kent merkezinin yanı sıra, köylerin ihtiyaçlarına göre de projeler üreten Körfez Belediyesi, kısa bir süre önce Osmanlı ..
Kaz gecesine yoğun ilgi
Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı tarafından düzenlenen ve Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yapılan Kaz Gecesi’nde 3 bin kişi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI