SON DAKİKA

"SAHTE MÜJDECİLERE SAĞLIK ÇALIŞANI GEREKEN DERSİ VERMELİ" İLE İLGİLİ HABERLER

SORUMLULUK SAHİBİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI
Döner Sermaye Komisyon seçimlerinin yönetmelik doğrultusunda personele duyurularak gizli oy açık tasnif usulü ile yapılm..
KOTO, Kocaeli’nin sağlık alanındaki potansiyelini dünyaya tanıttı
İstanbul’da düzenlenen 3. Dünya Müslüman Sağlık Toplulukları Fuarı’na katılarak stant açan Kocaeli Ticaret Odası, ilimiz..
DOĞAN’DAN SAĞLIK BAKAN’NA ZİYARET
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ankara temasları sırasında Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı da ziyaret etti...
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında etkinlik düzenlendi. Gerçekleştirilen e..
KOCAELİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN “SUYA SABUNA DOKUNUN” ÇAĞRISI
El yıkamak, başta soğuk algınlığı olmak üzere grip, ishal ve zatürre gibi solunum yolu enfeksiyon etkenleri olan zararlı..
Dr. Ender Saraç, Pazar’da sağlık sırlarınıverdi
Dr. Ender Saraç 1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla İzmit Perşembe Pazarı’nda vatandaşlara sağlıklı olmanın yollarını a..
SAHTE MÜJDECİLERE SAĞLIK ÇALIŞANI GEREKEN DERSİ VERMELİ.
14 Mart’ta Sağlık çalışanlarına yıpranma payı müjdesi vereceklerini açıklayan Malum Sen’in torbasından kamu çalışanların..
Şener Söğüt’ten Sağlık Turu
AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve yönetim kurulu üyeleri, Körfez’de hizmet veren sağlık kuruluşlarını ziyaret ..
Camiler en çok gidilmesi gereken mekanlardır
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Din Görevlileri Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya katıldı, ..
Kocaelide Sağlıkta Yeni Teşkilat Yasasına göre İl Sağlık Müdürlüğünün Yapısı belli oldu.
Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında çıkartılan 694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Halk Sağlığı ve Kamu Hastanele..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR