SON DAKİKA

"Salkım Sokak’ta yol düzenlemesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de sokak hayvanları unutulmadı
Körfez Belediyesi tarafından ‘4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde anlamı bir program gerçekleştirildi. Hayvanseverle..
Yeditepe Sokak’a yeni köprü
Körfez Belediyesi, Yukarı Hereke Yeditepe Sokak’ta bulunan dere üzerinden vatandaşların daha güvenli şekilde geçişini sa..
Salkım Sokak’ta yol düzenlemesi
Körfez Belediyesi, Fatih Mahallesi Salkım Sokak’ta yol düzenleme çalışması başlattı. Çalışmaların bu hafta içerisinde ta..
İnternet kotasına gece düzenlemesi
Adil Kullanım Kotası'na 1 Mayıs'tan itibaren gelen düzenleme ile gece belli saat aralığında veri kullanımı ve indirme iş..
Sokak hayvanları aç kalmadı
“Körfez'de hiç bir canlı aç kalmasın” sloganı ile çalışmalarını yürüten Körfez Belediyesi, sokak hayvanlarını sahipsiz ..
Sokak hayvanlarını elleriyle beslediler
Körfez Belediyesi kar yağışının ilçede etkili olması ile birlikte çetin kış şartlarında hayatlarını devam ettiren hayvan..
 Körfez Belediyesi’nden Sokak Hayvanlarına Yardım Eli
Sokak hayvanlarının kent imkânlarından faydalanması için çeşitli çalışmalara imza atan Körfez Belediyesi, başıboş sokak ..
Sokak hayvanlarına 7 yıldızlı bakımevi
Büyükşehir Belediyesi’nin Kandıra yolundaki 7 yıldızlı bakım evinde sokak hayvanları tedavi ve rehabilite ediliyor..
Sokak ortasında kavga:2 yaralı
Gebze Adem Yavuz Mahallesi 2343 Sokak’ta dün akşam saatlerinde çıkan olayda, aralarında daha önceden husumet bulunan Öza..
Alkollü tacizciyi sokak ortasında dayak!
İzmit Yürüyüş Yolu’nda aşırı alkollü olan bir şahıs yoldan geçen kadınları taciz edince yoldan geçen vatandaşlar tarafın..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI