SON DAKİKA

"Sizler bize emanetsini" İLE İLGİLİ HABERLER

Hemşehrilerimizle iç içe  olmak bize güç veriyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yukarı Hereke’de pazarcı esnafını ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Böl..
Başkan Baran, “Sizler bu  davanın lokomotifisiniz”
AK Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları yönetimiyle bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘Sizler bu teşkil..
Sizler gözümüz  ve kulağımızsınız
Köy ve mahalle muhtarlarını makamında ağırlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Ben muhtarlarımızın hizmetlerinde..
Sizler bize emanetsiniz
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, kısa süre önce rahatsızlık geçiren şehidimiz Raşit Yücel’in babası Ferit Yücel’i e..
Sizler geleceğimizin teminatısınız
2017-2018 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Gençlerimiz bu ülk..
Desteğiniz bize güç veriyor
Körfez’de açılışı yapılan Şehitler Anıtı için şehit aileleri ve projenin gerçekleştiricilerinden olan Caner Göçmez ve İb..
Yetimlerimiz bize  Allah'ın emaneti
Körfez Belediyesi, ilçedeki yetim çocukları iftarda ağırladı. Başkan İsmail Baran, "Yetimler Allah’ın topluma emri ve em..
Ayvazoğlu:
Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Kocaeli Şubesi’nin 2016 Aralık ayı söyleşi programına eğitimci-yazar Osm..
Başkan Karaosmanoğlu ‘’Bize diz çöktüremediler, çökmeyeceğiz’’
Bilgievi öğrencilerinin oynadığı “Bitmeyen Mücadele Çanakkale’’ tiyatro oyunu ikinci oyununu Gebze Osman Hamdi Bey Kültü..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI