SON DAKİKA

"Soy ağacı öğrenme açıldı artık alt üst soy bilgisi cebe geliyo" İLE İLGİLİ HABERLER

AK PARTİ  il ve ilçe yöneticilerine müjde
AKP Genel Merkezinden il ve ilçe yöneticileri için belediye başkan aday adaylığı için istifa izni çıktı.
Biz artık eski Türkiye değiliz
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikt..
İZGAZ'da abonelik sonlandırma artık çok kolay
ENGIE Grup bünyesinde Kocaeli'de faaliyet gösteren İZGAZ dijitalleşme yolunda bir adım daha atarak müşterilerine büyük k..
Köylerimiz artık şehir konforunda
Körfez Kaymakamlığı tarafından Karayakuplu Köyü’nde düzenlenen ‘halk buluşmasında’ konuşan Başkan Baran, “Köylerimiz art..
Soy ağacı öğrenme açıldı artık alt üst soy bilgisi cebe geliyor
E devlet üzerinden soy ağacı öğrenme sistemi hizmete açıldı. Alt üst soy ağacı sorgulama sistemi ile 1832 yılına kadan o..
Cadde 41 AVM açıldı
Körfez’de yeni bir işletme daha kapılarını açtı. Açılışa katılan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Her geçen gün bü..
Kapalı pazarda tezgahlar açıldı
Körfez Belediyesi tarafından 17 Ağustos Mahallesi’nde yaptırılan kapalı pazarda esnaflar ilk kez tezgâhlarını açtı. Başk..
Körfez’de öğrenme şenliği
Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Körfez B..
Vesayetçilere artık Türkiye’de yer yok
Yeni sistemde devletle ile millet arasına hiç kimse giremeyeceğini belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Vesay..
Körfez İHH Temsilciliği açıldı
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Körfez Güney Mahallesi’ndeki temsilcilik açılışını gerçekleştirdi. ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI