SON DAKİKA

"Spora verilen destek" İLE İLGİLİ HABERLER

Spora 35 milyonluk  yatırım startı verildi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Çamlıtepe’de yapımı devam eden spor kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu. Ba..
Körfez’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek
AK Parti kadroları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini her platformda sürdürüyor. Bu bağlamda, AK Parti Körf..
Işık’tan üçüncü üniversiteye tam destek
Kocaeli’nin sorunlarının çözümü ve kent gündemi için düzenli olarak bir araya gelen Siyasi Parti İl Başkanları bu kez Ba..
Spora verilen destek  meyvesini veriyor
Okullar arası futbol turnuvasında Kocaeli’yi Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı elde eden Oruç Reis Anadolu Lises..
İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmit ilçesinde son bir yılda 10 bin 961 öğrenciye çevre ve geri dönüşüm eğitimi verirken 2009 yılından itibaren eğitim verilen öğrenci sayısı 90 bine ulaştı.
İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmit ilçesinde son bir yılda 10 bin 961 öğrenciy..
Destek sizden hizmet bizden
Mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla da bir araya gele..
Körfez’de istihdama BÜYÜK DESTEK
Körfez Belediyesi, İŞKUR ile birlikte yürüttüğü ve Belediye bünyesinde kurulan İstihdam Merkezi ile Körfez’de ikamet ede..
Eğitime destek her alanda sürdürülüyor
Körfez Belediyesi, eğitime verdiği desteği her alanda sürdürüyor. Öğrencilerin daha güzel şartlarda eğitimini sağlamak a..
Başkan Baran’dan dil eğitimine tam destek
Körfez Belediyesi ile Körfez American Life Dil Okulu arasında belediye personelinin eğitimlerden indirimli yararlanabilm..
Körfezli Bayburtlular ‘tam destek’ dedi
16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesi saha çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Körfez Belediye Başkanı İsm..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI