Bugun...
SON DAKİKA

"TUNCELİ BELEDİYESİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Belediyesi,Tüm ihalelerimiz şeffaf ve canlı yayınlanıyor
Körfez Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın iddiaları, hem belediyemizi ..
İzmit Belediyesi süpürge araçları için kadın sürücü alacak
İzmit Belediyesinin hizmet filosuna kattığı süpürge araçlarını, İzmit Belediye Başkan Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in daha ..
İzmit Belediyesi Gençlik Korosu’ndan 19 Mayıs’a özel klip
İzmit Belediyesi Türk Halk Müziği Gençlik Korosu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında “Hoş gelişl..
Derince Belediyesi Sokak Hayvanlarının Yanında
Derince Belediyesi ekipleri, sokak hayvanları için hazırladıkları barınakları her gün düzenli olarak kontrol edip, yiyec..
İzmit Belediyesi kompost gübre üretimine başladı
İzmit Belediyesi yeni kurduğu kompost alanıyla hem kendi gübresini kendi üretecek, hem de kendi tarım arazilerinde bu ür..
İzmit Belediyesi kuaför ve berber salonlarını dezenfekte ediyor
İzmit Belediyesi, 11 Mayıs itibariyle açılacak olan berber ve kuaför salonlarında dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarına b..
İzmit Belediyesi Dikimevi artık Çınar Kadın Kooperatifi için hem üretecek, hem kazandıracak
Salgın sürecinde özellikle sağlık çalışanlarının maske ihtiyacına Hızır gibi yetişen İzmit Belediyesi Dikimevi bundan so..
İzmit Belediyesi sivrisinekle mücadeleye hız verdi
Koronavirüsle mücadelede temizlik ve ilaçlama çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi bir yandan da vatandaşların raha..
İzmit Belediyesi koronaya karşı Aronya üretecek
Koronavirüs ile mücadelede kapsamında yalnızca dezenfekte işlemleriyle sınırlı kalmayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma..
İzmit Belediyesi Dayanışma Platformu  günden güne büyüyor
İzmit Belediyesinin koronavirüs ile mücadele sürecinde, ihtiyaç sahipleri ile ihtiyaçları karşılamak isteyenleri buluştu..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI