SON DAKİKA

"Yukarı Hereke’de buluştu" İLE İLGİLİ HABERLER

Vali Hüseyin Aksoy’dan Hereke Gençlik’e Tam Destek
Hereke Gençlik Eğitim Kültür ve Spor Derneği, Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.
Bilim Merkezi’ndegenç mucitlerle buluştu
STEAM &MakersFest /Expo Fuarına katılan Büyükakın, bilim meraklısı öğrencilerin çalışmalarını inceleyerek, öğrencilerin ..
Mekke’nin Fethi Yukarı Hereke’de Coşkuyla Kutlandı
Hereke Gençlik Eğitim Kültür ve Spor Derneği (HERGES) tarafından düzenlenen “Mekke’nin Fethi” programına insanlar akın a..
Baran: Hereke’nin marka  değeri her geçen gün artıyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke’de işyeri açılışına katıldı, ardından da vatandaşlarla sohbet etti. Başkan ..
HEREKE İPEK HALICILIĞI GELENEĞİ İZMİT’TE YAŞATILIYOR
İzmit Belediyesi tarafından açılan ipek halı kursu sayesinde dünyaca ünlü Hereke İpek halıcılığı geleneği sürdürülüyor...
Büyükakın gençlerle buluştu
Büyükakın, geleceğin Türkiye’sini inşa etmede gençlerin çok önemli bir rol oynayacağını belirterek “Ne yaparsanız yapın,..
Büyükakın gençlerle buluştu
Büyükakın, geleceğin Türkiye’sini inşa etmede gençlerin çok önemli bir rol oynayacağını belirterek “Ne yaparsanız yapın,..
Başkan Baran’dan Hereke çıkarması
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte Hereke’de STK’ları ziyaret etti, evlerde sob..
Bir günde üç mahallede  teşkilatlarla buluştu
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke, Yukarı Hereke ve Kuzey Mahallesi’nde teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. ..
Atıcılar Kocaeli’de buluştu
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2...
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR