SON DAKİKA

"bütçesi 245 milyon" İLE İLGİLİ HABERLER

BELEDİYENİN BÜTÇESİ SİZİN BÜTÇENİZ
Terzibayırı Mahallesi sakinleriyle buluşan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Bu kentin ekmeğini İzmit’in çocukl..
BELEDİYENİN BÜTÇESİ SİZİN BÜTÇENİZ
Terzibayırı Mahallesi sakinleriyle buluşan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Bu kentin ekmeğini İzmit’in çocukl..
Ormanya’yı 2 milyon kişi ziyaret etti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin KartepeUzuntarla’dahayata geçirdiği Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkı Ormanya’yı 6..
Sekapark, 1 milyon lale ile renklenecek
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bahar aylarında boy gösterecek olan laleleri toprağa ekmeye başladı. Lale deyince Kocaeli’..
KÖRFEZ’İN 2019  bütçesi 245 milyon
Körfez Belediyesi’nin ekim ayı meclis toplantısı ikinci oturumunda 2019 yılı bütçesi 245 milyon lira olarak kabul edildi..
Akçaray’la 3 ayda 1 milyon 650 bin yolcu taşındı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden UlaşımPark tarafından işletilen Tramvay hattında 1 Ağustos 2017’den it..
Körfez’in 2018 bütçesi 245 MİLYON LİRA
Körfez Belediyesi’nin ekim ayı meclis toplantısı ikinci oturumunda; 2018 yılı bütçesi 245 milyon lira olarak kabul edild..
 ‘’15 yılda 14 milyon konut  Parası faize gitti’’
Saadet Partisi Genel Merkezin talimatıyla 2019 yerel ve genel seçim hazırlıklarına, ilçe açıklamaları, ziyaretleri ile b..
Körfez’in alt yapısına 100 MİLYON LİRA
İSU tarafından bu yıl Körfez’de başlatılacak alt yapı çalışmaları öncesinde İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Körfez Beledi..
Denizi kirletene 5 milyon lira ceza
Türk karasuları ve iç sularını kirleten her türlü gemi ve deniz aracı için ilgililerine 5 milyon liraya kadar idari para..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI