Bugun...
SON DAKİKA

KTO’da Recep Öztürk kazandı

Körfez Ticaret Odası'nda gerçekleşen komite seçimlerinde Recep Öztürk'ün listesi tüm sandıklarda kazandı

facebook-paylas
 Tarih: 05-04-2018 15:04:26

KTO’da Recep Öztürk kazandı

 

 

İlimizin önemli kuruluşlarından olan Körfez Ticaret Odası’nın (KTO) komite seçimleri gerçekleşti. Recep Öztürk’ün listesi 15 komitede de kazandı.

 

Saat 09.00’da oda binasında başlayan seçimlerde Recep Öztürk, Muhammet Kurtuluş ve Erdoğan Bozkurt başkanlık için yarıştı. 15 meslek komitesinde komite üyelerinin belirlendiği seçimlerde toplam bin 263 kişinin oy kullanma hakkı buluyordu.

 

Komite seçimlerinin ardından ilerleyen zamanlarda ise 9 kişilik yönetim ve başkanı belirleyecek seçimler yapılacak.  15 meslek grubunun her birinde seçilecek olan komite üyelerinden ise 2 tane meclis üyesi belirlenecek.

 

17.00’da 15 komitede sandıkların kapatılmasının ardından oy sayımına geçildi. Recep Öztürk 15 komitede de kazandı.

 

İşte komitelerden çıkan isimler;

 

1.KOMİTE

Rıfat Bekir Bekiroğlu

Ramazan Kurtaran/Kurtaran Mühendislik Müşavirlik İnşaat

Kentsel Yapı Denetim

Aydın Uzunoğlu/Akva İnşaat

Zafer Gedik/ Gedik İnşşat

 

2.KOMİTE

Uygunlar Nalburiye İnşaat

İpeksan Orman Ürünleri Ambalaj İnşaat

Uyar İnşaat ve Tesisat Limited Şirketi

Kirveli Mühendislik

Atc Bayrakar İnşaat

 

3.KOMİTE

Çim Nakliyat Taşımacılık

Güneş Yapı/Mete Çabuk

Batek Amblaj Sanayi

Örgüç Madencilik

Recep Ertem İnşaat

 

4.KOMİTE

Yavuz Otomotiv Yedek Parça

Turizm Sanayi Ticaret

Ataklar İç ve Dış ticaret

Ser Lastik

Mcb Sanayi Ürünleri

Aşuroğulları Endüstriyel Atık

 

5.KOMİTE

Göçmen Börek

Günkay Temizlik Gıda

Taşmar Market

İhya Meşrubat Dağıtım

İsmid Gıda

İmren Süt Ürünleri

 

6.KOMİTE

Cemil Fidan Kundura

İmza Hafriyat İnşaat

Tosunlar Kereste İnşaat

Zafer Halı ve Mobilya

Orantaş Mermer Maden

 

7.KOMİTE

ABC reklam ve ticaret

Kemal Şengül7Şengül Ticaret

Yusuf Karahancı/AKM alışveriş merkezi

Bilal Tomba Tomba İthalat

Coşkun Dijital Baskı Reklam

 

8.KOMİTE

İpragaz Anonim Şirketi

Koçsam Kimyevi Maddeler

Şirin Enerji Petrol

Vahdet Ağca/Hereke Gaz

Mahmut Akkurt Lojistik Petrol

 

9.KOMİTE

Sınırlı Sorumlu Yarımca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi

Altınkar Nakliye

Öztürkler Nakliye Gıda Ticaret

Göztur Nakliyat

Bölge Taşımacılık Temizlik Nakliye Turizm

MG taşımacılık

3H Madencilik Nakliyat

 

11.KOMİTE

Mehmet Tüzer/Alp Denizcilik

Şenol Örnek/Arda Denizcilik

İlkay Denizcilik,

Transtürk Denizcilik

Türkmar Gemi Acenteliği

 

11.KOMİTE

Mehmet Şahin/Şahin Sigorta

Mustafa Gülçan/Gülcan Sigorta

Ercan Yavuz/Yavuz Sigorta

Erdoğan Songur/ Songur Sigorta

Güncel Sigorta Aracılık

 

12.KOMİTE

Mehmet Gümüş/Gümüş Yapı

Taşköprü Emlak İnşaat

Özel İş Kar Ortak Sağlık

Körfez Denetim SMMM Danışmanlık

İsmail İpek/Elektrik Elektronik

 

13.KOMİTE

Kırcı Kuyumculuk Sanayi

Özel Emir Rehabilitasyon Hizmet Eğitimi

Ozan Yıldırım/Ozan Ofset

Cömert Nakliyat Özel Eğitim

Gürle Enerji

 

14.KOMİTE

Günaytek Endüstriyel

Kutlu Soner Kayalı/ KS Kayalı Çelik Ticaret

Özmet Mühendislik

Simset Endüstriyel

Alpkağan Mühendislik

 

15.KOMİTE

Türköz İnşaat

Küpeli İnşaat

Hürtürk İnşaat

Ağakızı İnşaat

Gülistan Makine

Akdoğanlar Hafriyat

Fatih Olgun İnşaat

 


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Gündem Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HABER ARA
  HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 3 3 0 0 10 1 9 +9
2 Kasımpaşa 3 3 0 0 8 3 9 +5
3 Yeni Malatyaspor 3 2 0 1 4 1 7 +3
4 Medipol Başakşehir 3 2 1 0 6 3 6 +3
5 Beşiktaş 3 2 1 0 7 5 6 +2
6 Kayserispor 3 1 0 2 2 0 5 +2
7 Atiker Konyaspor 3 1 0 2 7 6 5 +1
8 MKE Ankaragücü 3 1 1 1 5 5 4 0
9 Trabzonspor 3 1 1 1 5 5 4 0
10 Antalyaspor 3 1 1 1 6 7 4 -1
11 Fenerbahçe 3 1 2 0 2 3 3 -1
12 Göztepe 3 1 2 0 2 4 3 -2
13 Sivasspor 3 1 2 0 2 6 3 -4
14 Çaykur Rizespor 3 0 1 2 3 4 2 -1
15 Bursaspor 3 0 1 2 2 3 2 -1
16 Akhisarspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
17 BB Erzurumspor 3 0 2 1 3 6 1 -3
18 Alanyaspor 3 0 3 0 0 9 0 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Hatayspor 1 1 0 0 3 1 3
5 Ümraniyespor 1 1 0 0 2 1 3
6 Altay 1 1 0 0 1 0 3
7 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
8 Eskişehirspor 1 0 0 1 2 2 1
9 Afjet Afyonspor 1 0 0 1 1 1 1
10 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
11 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
13 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
14 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
15 Altınordu 1 0 1 0 1 2 0
16 Elazığspor 1 0 1 0 1 2 0
17 Adana Demirspor 1 0 1 0 0 1 0
18 Osmanlıspor FK 1 0 1 0 0 1 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Bandırmaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
3 Darıca Gençlerbirliği 0 0 0 0 0 0 0
4 Etimesgut Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
5 Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0
6 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
9 Konya Anadolu Selçukspor 0 0 0 0 0 0 0
10 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0
11 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0
16 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
18 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Batman Petrolspor 0 0 0 0 0 0 0
3 Büyükçekmece Tepecikspor 0 0 0 0 0 0 0
4 Erbaaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0
9 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
12 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
15 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
17 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Yeni Malatyaspor vs Atiker Konyaspor
 01/09/2018 Akhisarspor vs Sivasspor
 01/09/2018 Fenerbahçe vs Kayserispor
 01/09/2018 Alanyaspor vs Göztepe
 01/09/2018 Trabzonspor vs Galatasaray
 02/09/2018 BB Erzurumspor vs Medipol Başakşehir
 02/09/2018 Kasımpaşa vs MKE Ankaragücü
 02/09/2018 Antalyaspor vs Çaykur Rizespor
 02/09/2018 Bursaspor vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2018 Afjet Afyonspor vs Boluspor
 31/08/2018 Osmanlıspor FK vs Gençlerbirliği
 01/09/2018 Ümraniyespor vs Giresunspor
 01/09/2018 Eskişehirspor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2018 Elazığspor vs Balıkesirspor Baltok
 01/09/2018 Altay vs Adanaspor
 02/09/2018 Hatayspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 02/09/2018 Adana Demirspor vs İstanbulspor
 02/09/2018 Altınordu vs Denizlispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/09/2018 Etimesgut Belediyespor vs Kırklarelispor
 02/09/2018 Konya Anadolu Selçukspor vs Tuzlaspor
 02/09/2018 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 02/09/2018 Darıca Gençlerbirliği vs Tokatspor
 02/09/2018 Fatih Karagümrük vs Menemen Belediyespor
 02/09/2018 Manisa BBSK vs Zonguldak Kömürspor
 02/09/2018 Pendikspor vs Sivas Belediyespor
 02/09/2018 Şanlıurfaspor vs Fethiyespor
 02/09/2018 Tarsus İdman Yurdu vs Bugsaş Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/09/2018 Büyükçekmece Tepecikspor vs Tire 1922
 01/09/2018 Körfez Spor Kulübü vs Artvin Hopaspor
 01/09/2018 Şile Yıldızspor vs Gebzespor
 02/09/2018 Batman Petrolspor vs Karaköprü Belediyespor
 02/09/2018 Erzin Belediyespor vs Kozan Belediyespor
 02/09/2018 Hekimoğlu Trabzon vs Silivrispor
 02/09/2018 Yomraspor vs Nevşehirspor GK
 02/09/2018 Erbaaspor vs Ergene Velimeşe
resmi ilanlar
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI
YUKARI