Bugun...
Bizi izleyin:



KTO’da Recep Öztürk kazandı

Tarih: 05-04-2018 15:04:26 + -


Körfez Ticaret Odası'nda gerçekleşen komite seçimlerinde Recep Öztürk'ün listesi tüm sandıklarda kazandı


KTO’da Recep Öztürk kazandı

 

 

İlimizin önemli kuruluşlarından olan Körfez Ticaret Odası’nın (KTO) komite seçimleri gerçekleşti. Recep Öztürk’ün listesi 15 komitede de kazandı.

 

Saat 09.00’da oda binasında başlayan seçimlerde Recep Öztürk, Muhammet Kurtuluş ve Erdoğan Bozkurt başkanlık için yarıştı. 15 meslek komitesinde komite üyelerinin belirlendiği seçimlerde toplam bin 263 kişinin oy kullanma hakkı buluyordu.

 

Komite seçimlerinin ardından ilerleyen zamanlarda ise 9 kişilik yönetim ve başkanı belirleyecek seçimler yapılacak.  15 meslek grubunun her birinde seçilecek olan komite üyelerinden ise 2 tane meclis üyesi belirlenecek.

 

17.00’da 15 komitede sandıkların kapatılmasının ardından oy sayımına geçildi. Recep Öztürk 15 komitede de kazandı.

 

İşte komitelerden çıkan isimler;

 

1.KOMİTE

Rıfat Bekir Bekiroğlu

Ramazan Kurtaran/Kurtaran Mühendislik Müşavirlik İnşaat

Kentsel Yapı Denetim

Aydın Uzunoğlu/Akva İnşaat

Zafer Gedik/ Gedik İnşşat

 

2.KOMİTE

Uygunlar Nalburiye İnşaat

İpeksan Orman Ürünleri Ambalaj İnşaat

Uyar İnşaat ve Tesisat Limited Şirketi

Kirveli Mühendislik

Atc Bayrakar İnşaat

 

3.KOMİTE

Çim Nakliyat Taşımacılık

Güneş Yapı/Mete Çabuk

Batek Amblaj Sanayi

Örgüç Madencilik

Recep Ertem İnşaat

 

4.KOMİTE

Yavuz Otomotiv Yedek Parça

Turizm Sanayi Ticaret

Ataklar İç ve Dış ticaret

Ser Lastik

Mcb Sanayi Ürünleri

Aşuroğulları Endüstriyel Atık

 

5.KOMİTE

Göçmen Börek

Günkay Temizlik Gıda

Taşmar Market

İhya Meşrubat Dağıtım

İsmid Gıda

İmren Süt Ürünleri

 

6.KOMİTE

Cemil Fidan Kundura

İmza Hafriyat İnşaat

Tosunlar Kereste İnşaat

Zafer Halı ve Mobilya

Orantaş Mermer Maden

 

7.KOMİTE

ABC reklam ve ticaret

Kemal Şengül7Şengül Ticaret

Yusuf Karahancı/AKM alışveriş merkezi

Bilal Tomba Tomba İthalat

Coşkun Dijital Baskı Reklam

 

8.KOMİTE

İpragaz Anonim Şirketi

Koçsam Kimyevi Maddeler

Şirin Enerji Petrol

Vahdet Ağca/Hereke Gaz

Mahmut Akkurt Lojistik Petrol

 

9.KOMİTE

Sınırlı Sorumlu Yarımca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi

Altınkar Nakliye

Öztürkler Nakliye Gıda Ticaret

Göztur Nakliyat

Bölge Taşımacılık Temizlik Nakliye Turizm

MG taşımacılık

3H Madencilik Nakliyat

 

11.KOMİTE

Mehmet Tüzer/Alp Denizcilik

Şenol Örnek/Arda Denizcilik

İlkay Denizcilik,

Transtürk Denizcilik

Türkmar Gemi Acenteliği

 

11.KOMİTE

Mehmet Şahin/Şahin Sigorta

Mustafa Gülçan/Gülcan Sigorta

Ercan Yavuz/Yavuz Sigorta

Erdoğan Songur/ Songur Sigorta

Güncel Sigorta Aracılık

 

12.KOMİTE

Mehmet Gümüş/Gümüş Yapı

Taşköprü Emlak İnşaat

Özel İş Kar Ortak Sağlık

Körfez Denetim SMMM Danışmanlık

İsmail İpek/Elektrik Elektronik

 

13.KOMİTE

Kırcı Kuyumculuk Sanayi

Özel Emir Rehabilitasyon Hizmet Eğitimi

Ozan Yıldırım/Ozan Ofset

Cömert Nakliyat Özel Eğitim

Gürle Enerji

 

14.KOMİTE

Günaytek Endüstriyel

Kutlu Soner Kayalı/ KS Kayalı Çelik Ticaret

Özmet Mühendislik

Simset Endüstriyel

Alpkağan Mühendislik

 

15.KOMİTE

Türköz İnşaat

Küpeli İnşaat

Hürtürk İnşaat

Ağakızı İnşaat

Gülistan Makine

Akdoğanlar Hafriyat

Fatih Olgun İnşaat

 






FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
  • şehit mustafa yavaş
    şehit mustafa yavaş
  • ışid
    ışid
  • muhabir
    muhabir
  • Atatürk
    Atatürk
  • Fantastik
    Fantastik
  • Yurdum İnsanı
    Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Haber Paketleri Tv Reklamı
    Haber Paketleri Tv Reklamı
  • İsmail Tunçbilek Derdin ne
    İsmail Tunçbilek Derdin ne
  • Aytaç Doğan İç Benim İçin
    Aytaç Doğan İç Benim İçin
  • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
    Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  • Kubat Ötme Bülbül
    Kubat Ötme Bülbül
  • Osmanlı
    Osmanlı
VİDEO GALERİ
YUKARI