Bugun...
SON DAKİKA

"İşçimizin alın teri benim için öneml" İLE İLGİLİ HABERLER

‘Evet’ için en güçlü desteği vereceğiz
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Barbaros Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, ‘Güçlü Türkiye’ içi..
Körfez’den güçlü Türkiye için 'evet'
Av. Halit Çokan, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ile çok sayıda katılımcının yer a..
Körfez’de Metro için start 2019’da verilecek
Körfez’de STK ve muhtarlar ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “2018 yılında Gebze için start..
Türkiyenin geleceği için birlik olmalıyız
Seçim Koordinasyon Merkezi’nde çalışmaları inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “16 Nisan’a giden yol, Türkiy..
Gelecek için hedefiniz vatan için sevdanız olsun
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Orhangazi Anadolu Lisesi’nin Kariyer Günü’ne konuk oldu, “Karşınıza ne kadar zorlu..
KTÜ’lü gençler teşekkür için geldi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Enerji Topluluğu Kulübü, ‘Alternatif Enerjili Araç Yarışları’nda desteklerinden dolayı Kör..
Cami için duvar ve okullara bakım
Körfez Belediyesi ekipleri, ilçedeki kurumlar ve STK’lara verdiği değeri taleplerine cevap vererek gösteriyor. Özellikle..
23 il için destek paketi
Başbakan Yıldırım, cazibe merkezleriyle ilgili yatırımcıların ön talebini toplama sürecinde 23 ilde bin 200 başvuru yapı..
2017, Körfez için proje yılı olacak
2017 yılında hayata geçirilecek projeler için 120 milyon liralık bütçe ayrıldığını belirten Körfez Belediye Başkanı İsma..
Aralık Ayı Meclisi Müjdeler İçin Toplandı
Körfez Belediye Meclisi, 2016 Aralık ayı olağan meclis toplantısını Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında g..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI