Bugun...
SON DAKİKA

"İşçimizin alın teri benim için öneml" İLE İLGİLİ HABERLER

Vize serbestisi için ilk adım
AB'nin vize serbestisi için şart koştuğu, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kanun tasarısı Meclis'ten geçti...
Ehliyeti değiştirmek için 5 yıl süre
Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin yürürlüğe girmesiyle 5 yılda..
Baran,
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ağadere esnafıyla kahvaltı programında buluşarak belediye çalışmaları hakkında esn..
'Emekliye promosyon için çalışıyoruz'
Emekliye banka promosyonu verilmesi için çalıştıklarını açıklayan Çalışma Bakanı Soylu, ay sonuna kadar bir değerlendirm..
Vizesiz Avrupa için ikinci rapor
Avrupa Birliği Komisyonu, Türkiye ile AB arasında Vize Serbestisi Diyaloğu kapsamında yol haritasının uygulanmasına iliş..
Efe: Komşuluk Hakkı İçin Suriye’ye Yardım Vakti
Ensar Vakfı Körfez Şube Temsilciliği Süriye’deki Bayır Bucak Türkmenlerine Battaniye, Çocuk Bezi ve muhtelif temizlik ma..
Körfez’de “Geleceğe Destek” İçin Kapılar Sonuna Kadar Açık
Yıllardır ilk, orta ve lise öğrencilerine çeşitli yardımlarda bulunan, üniversite öğrencileri için eğimlerine katkı dest..
Yemyeşil Bir Gelecek İçin Fidanlar Toprakla Buluşuyor
Körfez’in “DAHA YEŞİL BİR KENT” olması için çalışmalarını sürdüren Körfez Belediyesi, kentin muhtelif bölgelerine çeşitl..
Boğazını Parçalayan Jilet İçin 1 Milyonluk Tazminat İstedi
Gebze'de geçtiğimiz Mart ayında yediği ekmekteki jileti yutarak yemek borusu parçalanan adamın davası Gebze 8. Asliye C..
Dağılan 'komisyon' için art arda açıklamalar
Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nda yaşanan dünkü krizin ardından, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin art arda açıklamalar gel..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI