Bugun...
SON DAKİKA

"İşçimizin alın teri benim için öneml" İLE İLGİLİ HABERLER

KTÜ’lü gençler teşekkür için geldi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Enerji Topluluğu Kulübü, ‘Alternatif Enerjili Araç Yarışları’nda desteklerinden dolayı Kör..
Cami için duvar ve okullara bakım
Körfez Belediyesi ekipleri, ilçedeki kurumlar ve STK’lara verdiği değeri taleplerine cevap vererek gösteriyor. Özellikle..
23 il için destek paketi
Başbakan Yıldırım, cazibe merkezleriyle ilgili yatırımcıların ön talebini toplama sürecinde 23 ilde bin 200 başvuru yapı..
2017, Körfez için proje yılı olacak
2017 yılında hayata geçirilecek projeler için 120 milyon liralık bütçe ayrıldığını belirten Körfez Belediye Başkanı İsma..
Aralık Ayı Meclisi Müjdeler İçin Toplandı
Körfez Belediye Meclisi, 2016 Aralık ayı olağan meclis toplantısını Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında g..
AK Parti ve MHP anlaştı
Görüşme, saat 14.00'te başladı. MHP lideri Devlet Bahçeli ve Başbakan Binali Yıldırım'ın ortak basın açıklaması yapmak i..
Kent estetiği için tabelalar kaldırılıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentte görsel kirlilik oluşturan tabelalar için çalışma başlattı. Yol kenarlarında yer al..
EĞİTİME KATKI PAYLARI İÇİN SON GÜN 04 KASIM
Eğitime verdiği desteklerle Türkiye’ye örnek olan Körfez Belediyesi, Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği vasıtası..
Körfez için sağlıkta dev bir adım
Marmara’nın projelerle anılan ilçesi Körfez’de yeni bir proje daha hayata geçiyor. Körfez Belediyesi, kentte sağlık hizm..
Başkan Baran, “Her Şey Onların Geleceği İçin”
Körfez Belediyesi, ufku ve vicdanı hür nesiller yetiştirmek adına kurduğu Spor Akademisinde çeşitli etkinliklere imza at..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI