Bugun...
SON DAKİKA

"İşçimizin alın teri benim için öneml" İLE İLGİLİ HABERLER

‘’Güvenilir habercilik için televizyon ve gazeteler ayakta kalmak zorunda’’
Sosyal Medyada algı operasyonları ile yönlendirmeler yapıldığına dikkat çeken Erhan Çelik; “Güvenilir habercilik için tv..
Organik tarım için, tohum takası yapıldı
Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği’nin ev sahipliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile yapılan organik tarım pan..
Başkan Söğüt, “Sporda başarı için hiçbir engelimiz yok”
Voleybolda il genelinde 5 kupa kazanan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün başarılı sporcularını ağırlayan Körfez Bele..
Söğüt, “Açılan her işletme, bizler için değerli”
Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde hizmete başlayan LOQMA adlı işletmenin açılışında konuşan Başkan Şener Söğüt, “Yeni açı..
‘’Dünya kentleri için doğru tasarım yapmak elimizde’’
Başkan Büyükakın, Marmara Belediyeler Birliği’nin organize ettiği “Kent Ağları Buluşması 2 Değişim ve Veri Yönetimi” etk..
Başkan Söğüt, “Hizmet için kolları sıvadık”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti mahalle teşkilatlarının ziyaretinde konuştu, ‘Gönül Belediyeciliği’ vurgus..
Başkan Söğüt, “Körfez’in geleceği için birlikte çalışacağız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve MHP’li meclis üyelerini ağırl..
23 Nisan Çocuk Festivali için ilk gün 15 ülke geldi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 11.’sini gerçekleştireceği Kocaeli 23 Nisan festivali için ilk gün Kocaeli’ne 1..
Başkan Söğüt,Çalışanlarımız bizim için en büyük değer
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Belediye-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar ve yönetimi ile iş yeri temsil..
Kanserle mücadele için pedal çevir
6 Nisan Cumartesi günü, 15 Temmuz Milli İrade Meydanında başlayacak olan bisiklet turu ile kanser hastalığına farkındalı..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI