Bugun...
SON DAKİKA

"AZ ÇİĞNİYORSAK SAĞLIKLI GIDA TÜKETKSEK BİLE ETKİSİ OLMUYOR" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’in iki mahallesinde sağlıklı altyapı çalışması başladı
İSU, Körfez ilçesi Fatih ve Güney mahallelerinin içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı eksiklerini gidermek için ..
Askıda Gıda zinciri yüzlerce ailenin sofrasına aş oldu
İzmit Belediyesinin koronavirüs ile mücadelede ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak marketlerde başlattığı Askı Gıda kampa..
Askıda Gıda zincirine 5 yeni market daha
İzmit Belediyesi’nin Askıda Gıda kampanyasına Alikahya’da Akar Market, Orhan’da Yakamoz Market, Kuruçeşme’de Gencerler M..
İzmit Belediyesinden sağlık çalışanlarına   her akşam ayrı gıda desteği devam ediyor
İzmit Belediyesi, Türkiye’yi etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs’e karşı canla başla çalışan sağlık personellerine h..
SAĞLIKLI BİR GELECEK İÇİN, SAĞLIKTA BİLİŞİM
Yataklı tedavi hizmetleri süreçlerinde hastanelerin dijitallik seviyelerinin değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi amac..
İşçiler ölmüyor, öldürülüyor!
Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde bulunan Akpınar Tekstil fabrikasında meydana gelen yangında 4 işçinin yanarak can vermesi..
AZ ÇİĞNİYORSAK,  SAĞLIKLI GIDA TÜKETKSEK BİLE  ETKİSİ OLMUYOR
Kocaeli Üniversitesi araştırma ve uygulama Hastanesi   Tıbbı Biyoloji Anabilim Dalından  Doç.Dr. Emel Ergül  beslenmenin..
Kirlilik değil, iklimin etkisi
İzmit Körfezi’nde birkaç gündür görülen kızıl renkli görüntünün kirlilikten kaynaklanmadığı, iklimsel bir durum olduğu k..
“En Sağlıklı Turnuva” Başladı
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası coşkuyla başladı...
Hedef daha sağlıklı ve yaşanabilir şehirler
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye Sağlıklı K..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI