Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Zabıtası Denetimlerini Sürdürüyor
Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Ekipleri, modern kent görüntüsüne yakışmayan, bilinçsiz bir şekilde çevreye za..
KÖRFEZ’DE MUHTEŞEM FESTİVAL BAŞLADI
Körfez Belediyesi 42. Altın Kiraz Festivali kortej yürüyüşüyle başladı. Üç gün sürecek olan festival, çok renkli dakikal..
Körfezde doktor darp edildi
Özel Konak Hastanesi’nden sonra Körfez Devlet Hastanesi’nde doktora darp olayı gerçekleşti. Acil servis doktoru İsmail T..
Körfez İçin El Ele
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Hereke bölgesine çıkar..
En Hızlı Gelişen Kent ‘Körfez’
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte Körfez Bele..
Şirin Petrol Körfezde faaliyete başladı
Körfez de yeniden hizmete başlayan Şirin Petrol, Ali Kemal Şirin ve Bilal Şirin kardeşler tarafından çalıştırılacak. Sal..
Körfez Belediyesi Haziran Ayı Meclisini Gerçekleştirildi
Körfez Belediye Meclisi, 2015 yılı Haziran ayı olağan meclis toplantısı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığın..
Körfez’de Parke Bordür Çalışmaları Hız Kazandı
Körfez Belediyesi, kent genelinde gerçekleştirdiği parke bordür çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Körfez Kart Dönemi Başladı
Körfez Belediyesi, kumanya yardımı dönemine son veriyor. Hayata kazandırılan “Körfez Kart Projesi” ile ilçedeki binlerce..
İTO’dan Körfez Lojistikçilere destek
Körfez Lojistikçiler Derneği Başkanı Veli Yıldız ve Yönetimi, İzmit Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağlar’ı ziyaret edere..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI