Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

AKPARTİ KÖRFEZ ATALARI TURLADI
SKM Programları kapsamında Akparti Körfez İlçe Teşkilatları Kocaeli Milletvekili İlyas ŞEKER in katılımlarıyla Atalar m..
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Anneler Günü Mesajı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Anneler Gününü nedeniyle yayınladığı mesajında, annelerin fedakârlık abideleri old..
Hayır Çarşısı Körfez’de Açıldı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Mimarsinan Mahallesinde açılan Yarımca Talebe Yurdunun düzenlediği kermes açılışın..
Baharın müjdecisi Hıdrellez, Körfez’de Coşkuyla Kutlandı
Her yıl Türkiye’nin birçok bölgesinde coşkuyla kutlanan hıdrellez şenlikleri, Körfez Belediyesi ve Körfez Kent Konseyi i..
Temiz Çevre Temiz Körfez
Körfez Belediyesi, Çevre Bilincini ön planda tutarak yaptığı çalışmaların kapsamını genişleterek Kocaeli Üniversitesi Çe..
AKPARTİ KÖRFEZ KAPI KAPI DOLAŞIYOR
SKM Programları kapsamında Körfez İlçede adeta Akparti rüzgarı esiyor. Körfez İlçe aynı gün içinde üç mahallede program ..
ZEKİ AYGÜN’DEN KÖRFEZ ÇIKARMASI
SKM Programları Kapsamında Kocaeli Milletvekili Zeki AYGÜN Körfez ilçe de yavuz sultan selim mahallesinde esnaf stk ziy..
 Körfezde uyuşturucu operasyonu
Körfez Jandarma Bölük Komutanlığı’na bağlı narkotik ve asayiş şubesi, ilçede yaptığı şafak operasyonu ile uyuşturucu sat..
Körfez Belediyesi Vergi Ödemeleri Başladı
Körfez Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamada emlak vergisi, ilan ve reklam vergisi ile çevre temizl..
El Ele Vererek Körfez’i Daha İleriye Taşıyacağız
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Sami Çakır ve Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Osm..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI