Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de İkram Çeşmesi Akmaya Başladı
Sosyal belediyecilik anlamında insan odaklı hizmetler üretmeye devam eden Körfez Belediyesi, İkram Çeşmeleriyle Körfez’i..
Körfez Ticaret Odası Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Körfez Ticaret Odası (KTO) Şubat ayı meclis toplantısı Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın başkanlığında oda meclis salonunda..
Körfez Fen Lisesi pop konserine ilgi yoğundu
Körfez Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlayıp sunduğu “Pop Konseri, Resim Sergisi ve Yardımlaşma Gecesi” dün K..
Körfez’de Kar Temizleme Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
Soğuk ve kar yağışlı havanın kendini göstermesiyle birlikte Körfez Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor. Fen İşleri Müdür..
Körfez’de Köyler Merkez Mahalleler Gibi Yönetiliyor
Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen Körfez’in yeni mahalleleri artık merkez mahalleler gibi hizmet görüyor. Oluşturu..
EFE ; Körfez ilçemize  üniversitemizin  lojistik sektörü  üzerine bir bölümünü gelmesini çok istiyoruz
Körfez Ticaret Odası (KTO) Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın yönettiği ..
Körfez Belediyesi’nden Okullara Büyük Yatırım
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde sürdürdüğü çeşitli çalışmalarla halkın güvenliğini ve rah..
Karaküllah Ailesi Körfez’e Veda Etti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hâkimler ve Savcılar yüksek Kurulunun 15.01.2015 yılı Kararnamesi ile Körfez Cumhu..
 Körfez CHPnin 2014 yılı değerlendirmesi
Körfez’de 9 aydır hiçbir hizmetin gelmediğini, sokaklarda çöpler toplanmadığını, aydınlatmaların olmadığını belirten Taş..
Başkan Baran, AK Parti Körfez İlçe Teşkilatını Ağırladı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağı..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI