Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de Kültür-Sanat Sevgisi Salona Sığmadı
Körfez Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında her ay usta yorumcuları, şairleri, yazarları ve sanatçıları Körfe..
Körfez Belediyesi Her Alanda Eğitime Destek Veriyor
Körfez’i çağdaş bir geleceğe taşıyan Körfez Belediyesi’nin eğitime verdiği destek projeleri kapsamında 2100 öğrenciye bu..
Madenciler İçin Körfez’de Hatıra Ormanı
Körfez Belediyesi, yakın zamanda Türkiye’yi yasa boğan maden kazası sonrası bu kazalarda hayatını kaybeden işçilerin acı..
Körfez Belediyesi Tarihinin En Büyük Asfalt Çalışmasını Yapıyor
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Körfez’in genelinde yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ediyo..
Körfez’de amonyak tankı istemiyorlar!
Körfez’de gerçekleştirilmesi planlanan ‘Amonyak Depolama Tankı’ projesine tepki gösteren kalabalık grup Körfez’de eylem ..
Madencilerin Hatırası Körfez’de Ağaçlarda Yaşayacak
Körfez Belediyesi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlediği çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Körfez Bel..
Körfez Zabıta Müdürlüğünde Engelliler Günü Kutlandı
Körfez Belediyesinin 7/24 görev başındaki birimlerinin başında gelen Zabıta Müdürlüğü, sosyal programları, günleri ve et..
Körfez Belediye Meclisi 2014 Yılında Son Kez Toplandı
Körfez Belediye Meclisi, Aralık ayı Olağan Toplantısı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirdi..
Körfez Kent Konseyi Ziyaretlerine Devam Ediyor
Başlattıkları nezaket ziyaretlerine devam eden Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Kenti kalkındıracak projeleri..
Birlik Maçlarını Körfez'de Oynayacak
İsmetpaşa stadının zemininin elverişsiz olması nedeniyle Kocaeli Birlikspor, Gümüşhanespor maçıyla birlikte iç saha maçl..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI