Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de Ramazan eğlenceleri sürüyor
Körfez’de hafta sonu Ramazan ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. 7'den 70'e herkesin büyük beğenisini toplayan et..
Körfez genelinde hummalı çalışma
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından, şehir genelinde kaldırım, tretuvar ve parke taşı döş..
Körfez Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık
Körfez Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs 2019 Cuma günü sona ermesi dolayısıyl..
Körfez’de zirai atıkla mücadele
Körfez Belediyesi, tarım alanlarında kullanılan ürünlerin ambalaj atıklarının gelişigüzel doğaya terk edilmesinin önüne ..
Körfez Fen Lisesi’nden geleneksel iftar
Körfez Fen Lisesi 3. Geleneksel İftar programını geçtiğimiz gün okul bahçesinde gerçekleştirdi.
Körfez’de ‘Bayram’ tadında panayır
Körfez Belediyesi, esnaflara destek olmak amacıyla Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile birlikt..
Körfez’de, 19 Mayıs coşkusu
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Körfez’de coşkuyla kutlanırken, hafta boyunca düzenlenen etkinliklerde ..
Derince - Körfez yollarına bakım ve onarım
Büyükşehir Belediyesi Derince ve Körfez ilçelerinin çeşitli yerlerinde yolların onarım ve bakım işi için ihaleye çıktı..
Körfez’de, 6 sokağa 6 bin ton asfalt
İSU tarafından Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde alt yapının tamamlandığı cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları başl..
Körfez’de temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor
Körfez Belediyesi tarafından ilçe genelindeki 36 mahallede başlattığı bahar temizliğini sürdürüyor. Çalışma kapsamında y..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI