Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’in sevilen ismi örnek vatandaş Caner Göçmez, 3 bin 756 lira 50 kuruş topladı
Körfez’in yakından tanıdığı ve sevdiği simalardan olan Eczacı Caner Göçmez, yardımseverliğiyle vatandaşların gönlünü kaz..
Serkan Yeğnidemir, Körfez Belediyesine geçti
İzmit Belediyesi’nde son 5 yıldır teknik işlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürüten Serkan Yeğnidemir görevi ..
Büyük Ada ve mehtap turları başlıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Körfez’de Mehtap Turları ve Büyük Ada’ya Yolculuk” organizasyonları başlı..
Körfez’de Ramazan eğlenceleri sürüyor
Körfez’de hafta sonu Ramazan ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. 7'den 70'e herkesin büyük beğenisini toplayan et..
Körfez genelinde hummalı çalışma
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından, şehir genelinde kaldırım, tretuvar ve parke taşı döş..
Körfez Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık
Körfez Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs 2019 Cuma günü sona ermesi dolayısıyl..
Körfez’de zirai atıkla mücadele
Körfez Belediyesi, tarım alanlarında kullanılan ürünlerin ambalaj atıklarının gelişigüzel doğaya terk edilmesinin önüne ..
Körfez Fen Lisesi’nden geleneksel iftar
Körfez Fen Lisesi 3. Geleneksel İftar programını geçtiğimiz gün okul bahçesinde gerçekleştirdi.
Körfez’de ‘Bayram’ tadında panayır
Körfez Belediyesi, esnaflara destek olmak amacıyla Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile birlikt..
Körfez’de, 19 Mayıs coşkusu
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Körfez’de coşkuyla kutlanırken, hafta boyunca düzenlenen etkinliklerde ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI