Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’e yakıştı
Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte tamamladığımız Hacı Osman – İlimtepe yolunda bariyerler tamamlandı, çizgiler..
KÖRFEZ TİCARET ODASI’NDAN ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ
Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, tüm dünyanın mücadele ettiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) s..
Körfez’e bir pazar alanı daha
Körfez Belediyesi, ilçeye bir pazar alanı daha kazandırmak için çalışmalara başladı. Yeni pazar alanı, Yavuz Sultan Seli..
Körfez Belediyesi, sokak hayvanlarını unutmadı
Körfez Belediyesi, beslenme ve barınma zorluğu yaşayan sokak hayvanlarını unutmadı. Belediye ekipleri tarafından ilçe ge..
Körfez Belediyesi’nden ‘vefa’ desteği
Körfez Belediyesi, ilçe genelindeki 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçları için seferber old..
Körfez Belediyesi artık cepte
Körfez Belediyesi, gelişen teknolojileri yakından takip ediyor. Kaliteyi yükseltmek ve vatandaşın belediye hizmetlerine ..
Körfez’de ekmekler paylaşılıyor
Körfez Belediyesi tarafından Halk Ekmek Fırınında ‘Askıda ekmek’ uygulaması başlatıldı. Uygulama ile belediye hayırsever..
Cadde ve sokaklar her gün yıkanıyor
Körfez Belediyesi, ilçe genelinde her gün cadde ve sokaklarda yıkama çalışması gerçekleştiriyor. Sabunlu suyla gerçekleş..
KÖRFEZ’İN  YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZCAN AĞRAP
Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Özcan Ağrap getirildi.
Körfez’de, 82 cami temizleniyor
Körfez Belediyesi, ilçe genelindeki 82 camide genel temizlik çalışması başlattı. Önce dezenfekte edilen camiler, ‘mobil ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI