Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’in genelinde  sonbahar temizliği
Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kentin cadde ve sokaklarında geniş çaplı temizlik çalışmas..
 Körfez’de sokaklara ‘dekoratif’ duvarlar
Körfez Belediyesi, yol genişletmesi yapılan cadde ve sokakları tek tip dekoratif perde duvar ile güzelleştiriyor. Bunun ..
Körfez’de kış öncesi bakım seferberliği
Körfez Belediyesi, Mimar Sinan Mahallesi’nde geniş çaplı çalışma yürüttü. Bozuk kaldırımlar yenilendi, yollarda da düzen..
Körfez
Körfez ilçede bazı sivil toplum örgütleri tarafından geniş katılımlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Fener Alayı Yürüyüşü ger..
Körfez’de Cumhuriyet coşkusu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 94. yıl dönümünde Körfez’de coşku içinde kutlandı. Yağmur nedeniyle Prof. Dr. Necmettin Erba..
Körfez Ticaret Odası’nda Dış Ticaret Anlatıldı
Körfez Ticaret Odası Meclis Salonu’nda Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar birliği koordinasyonunda Körfez T..
Körfez’de mazgallar temizlendi
Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, baharla birlikte gelen yağışlar sonrası mazgallarda oluşan yaprak ..
Körfez’de orta hasarlı binalar tek tek yıkılıyor
Körfez’de 17 Ağustos 1999 depreminde orta hasar gören, sahipleri tarafından güçlendirilmesi yapılmayan, iskansız ve metr..
Körfez Belediyesi’nden dolandırıcılık uyarısı
Körfez Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Başkan yardımcılarının isimlerini kullanarak kurum ya da kuruluşlardan para i..
Körfez’de meme kanseri semineri
Körfez Belediyesi, 1-31 Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı kapsamında, Körfezli kadınlara bilgilendirme semineri düzen..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI