Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’de Temmuz  ayı meclisi yapıldı
Körfez Belediyesi’nin olağan Temmuz ayı meclis oturumu, Körfez Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi
Körfez’de her şey daha iyi hizmet için
Körfez Belediyesi ile kamu kurumları arasındaki uyum, ilçeye hizmet olarak yansımaya devam ediyor. Belediye ekipleri de ..
Körfez’e 40 bin ton asfalt
Körfez Belediyesi ilçe genelinde yılsonuna kadar 40 bin ton asfalt serimi için startı verdi. İlk çalışma alt yapı çalışm..
Körfez Kampüsü hızla yükseliyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, inşaat çalışmalarının hızla devam ettiği Körfez Kampüsü’nde çalışmaları yerinde in..
Körfez’de bu aile büyük işler yaptı
Körfez Belediyesi’nin geleneksel personel iftarı, Yarımca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Başkan İsmail Baran, pers..
Körfez’deki STK’lar için merkez yapılıyor
3 bine yakın derneğin bulunduğu Kocaeli’de, ilçeler bazında da Körfez’de bu sayı oldukça fazla. Körfez Belediyesi de bu ..
Açılan her işletme Körfez için önemli
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, giyim mağazasının açılışında yaptığı konuşmada, küçük büyük fark etmeksizin açılan..
Körfez’de karne heyecanı
Körfez’de 2016-2017 eğitim öğretim dönemi tamamlandı, öğrenciler karnelerine kavuştu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Bar..
Körfez’de anneler çok memnun
Körfez Belediyesi, vatandaşların yaşamlarını kolaylaştıran çalışmalarından biri olan ‘Bebek Bakım Odaları’, anneleri old..
AK Parti Körfez iftarda buluştu
AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programında konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Müslüman..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI