Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’e modern spor kompleksi
Körfez’de spora yaptığı yatırımların meyvesini madalyalar ile toplayan Körfez Belediyesi, yeni spor komplekslerinin inşa..
Körfez’e 3 yılda ikinci üniversite
Hereke’de bir yeni fakülte daha yapılması için Körfez Belediyesi ve Nuh Çimento arasında protokol imzalandı. Körfez Bele..
Körfez Ağva arası 65 km’ye düşecek
Körfez ile Ağva arasındaki 160 kilometrelik yolu 65 kilometreye indirecek yol için çalışmalar sürüyor. Başkan İsmail Bar..
Körfez Ticaret Odası İlkler Arasında Yerini Aldı
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi 2015 versiyonu ve 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerinden denetime giren..
Körfez’den Susuz’a ‘kardeş’ desteği
Körfez Belediyesi, ‘Kardeş Belediye’ olan Kars Susuz’a halkın hizmetinde kullanılmak üzere araç hibesinde bulundu. Başka..
Körfez’de coşkulu 19 Mayıs
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Körfez’de coşkuyla kutlandı. Hafta boyunca düzenlenen etkinliklerde der..
Körfez Belediyesi rol model oluyor
Türkiye’nin ilk atık getirme merkezi olan Körfez Belediyesi Atık Getirme Merkezi, Türkiye’ye rol model olmaya devam ediy..
Körfez’de 5 bin fidan  toprakla buluştu
Körfez Belediyesi bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği tören ile Kirazlıyalı bölgesinde 5 bin fidanı toprakla buluşturdu ..
Belediye güçlenirse Körfez de güçlenir
2018-2021 yılları arasında kullanılacak olan arsa ve arazi metrekare birim fiyatlarının tespiti için yapılan toplantıya ..
Körfez sahilleri cıvıl cıvıl
Körfez sahilleri hafta sonu hava da güzel olunca, insanların akınına uğradı. Sahillerde insanlar doyasıya eğlendiler, pi..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI