Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Belediyesi  personeli kan verdi
Körfez Belediyesi, kan bağışı konusundaki duyarlığını bir kez daha ortaya koydu. ‘Kan bağışı toplumsal bir duyarlılıktır..
Körfez’den ‘güçlü evet’ çıkacaktır
AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve ilçe yönetimiyle birlikte Körfez’de ‘evet’ iç..
Körfez’de ‘hizmetin’ gizli kahramanları
Körfez Belediyesi’nin gece gündüz çalışan ama arka planda kalan gizli kahramanları da var. Tek amaçları, güzelleşen Körf..
Körfez’in minik çevrecileri
Körfez Belediyesi, bünyesinde faaliyet gösteren atık getirme merkezinde minik misafirlerini ağırlayarak, çevre konusunda..
Körfez’de en büyük yatırımcı esnafımızdır
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçede hizmet vermeye başlayan Giysa Giyim Mağazası’nın açılışını yaptı, Körfez’in..
Körfez’de bisiklet şöleni
Körfez Belediyesi’nin bu yıl ilçedeki 5. sınıf öğrencilerine hediye edeceği 3 bin 400 bisikletin dağıtımı başladı. Bisik..
Körfez yeni işletmelerle büyüyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hafta sonu dualar eşliğinde bir işletmenin daha açılış kurdelesini kesti. Başkan B..
Körfez’de ‘Çanakkale Şehitleri’ anıldı
Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümü nedeniyle ilk tören Körfez Şehitliği’nde yapıldı. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde öğ..
Körfez’de metruk binalar yıkılıyor
Körfez Belediyesi, ilçe genelinde tehlike arz eden ve görüntü kirliliği oluşturan metruk yerleri yıkmaya devam ediyor ..
Körfez’de Roman rüzgarı esti
Körfez’de Romanlar Günü, coşkuyla kutlandı. Davetliler çiçekçi kızlar tarafından karşılandı, Roman Çocuk İlahi Grubu ise..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI