Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Geleceğin sporcuları Körfez’de yetişiyor
Körfez Belediyesi Spor Akademileri bünyesinde eğitim gören genç tekvandocular, kuşak eğitimindeydi. Başarılı 70 sporcuya..
Körfez’de güzel işler yapılıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ile birlikte ilçede çalı..
Körfez’in alt yapısına neşter vurulacak
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Körfez’de başlayacak olan geniş çaplı alt yapı çalı..
 Körfez’in geleceği için  yeni yollar açıyoruz
İlimtepe ile Erikli Köyü arasındaki yol çalışmalarını inceleyen Başkan İsmail Baran, İlimtepe bölgesindeki yeni imar yol..
Körfez’in 2018 bütçesi 245 MİLYON LİRA
Körfez Belediyesi’nin ekim ayı meclis toplantısı ikinci oturumunda; 2018 yılı bütçesi 245 milyon lira olarak kabul edild..
ÇEŞMECİ ÖZEL KÖRFEZ MARMARA HASTANESİ’NDE!
Göğüs-Kalp-Damar Cerrahı Op. Dr. Tayfun Suat ÇEŞMECİ, Özel Körfez Marmara Hastanesi sağlık ordusuna katıldı
Körfez’de 80 bin ton asfalt serdik
Körfez’de özellikle kırsal alanda açılan yeni imar yolları ve asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan İsmail Baran, “Körfe..
Körfez Belediyesi 3 bin aşure dağıttı
Körfez Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçe genelinde kurulan çeşitli noktalarda 3 bi..
Körfez’de ekim ayı meclisi yapıldı
Körfez Belediyesi’nin ekim ayı olağan meclis toplantısında yine önemli maddeler görüşülerek karara bağlandı. 2018 mali y..
Körfez’de çalışmalar dört koldan sürüyor
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, havaların da güzel olması dolayısıyla yollardaki bakım ve onarım çalışm..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI