Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’in araç filosu yenilendi
Körfez Belediyesi, ‘kendi öz kaynaklarıyla’ 62 aracı bünyesine kattı
Körfez Belediyesi bin 200 çifti evlendirdi
Körfez’de 2016 yılında bin 200 çift evliler kervanına katıldı. Başkan İsmail Baran da çiftlerin büyük çoğunluğunun ‘mutl..
Körfez’de 3 bin fidan toprakla buluşturuldu
“Daha yeşil bir Körfez” için başlatılan ağaçlandırma seferberliği, aralıksız devam ediyor. Körfez Belediyesi, Körfez Tic..
İsmail Baran: Körfez’i geleceğe hazırlıyoruz
Körfez Ticaret Odası’nın Meclis Toplantısı’na katılan Başkan İsmail Baran, “Körfez’i geleceğe hazırlıyoruz. Sizden de ri..
Körfez'de akıl almaz hırsızlık
Körfez'de sabaha karşı pastaneye giren hırsız, kasada bulunan para ile hayır kutusunu, yanındaki telefon mağazasından is..
Körfez, sosyal belediyecilik anlayışıyla takdir topluyor
Körfez Kent Konseyi ve Gençlik Meclisi’nin düzenlediği programa katılmak için Körfez’e gelen TBMM Başkanlık Divanı Üyesi..
Körfez’de engeller kaldırılıyor
Engellilere yönelik birçok projeyi hayata geçiren Körfez Belediyesi, onların ‘engelsizce’ yürüyebilmeleri adına 2016’da ..
Anadolu’nun renkleri Körfez’de buluşuyor
Sosyal belediyecilik anlamında birçok projeye imza atan Körfez Belediyesi’nde 7’den 70’e herkese açık olan Halk Oyunları..
Körfez değişiyor, güzelleşiyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın talimatları ile tarihi yapılar tek tek gün yüzüne çıkarılırken, yeni projelerle ..
Körfez Belediyesi’nden iki kiralama ihalesi
Yeni Yalı Mahallesi’nde bulunan Körfez Belediyesi Belde Garajı içerisindeki tesislerde bulunan kahvehane ve lokanta için..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI