Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez güzelleşiyorsa sizlerin de emeği var
‘Fahri meclis üyelerimiz’ dediği muhtarlarla meclis salonunda bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “He..
Körfez’de kaçak yapıya izin yok
Körfez Belediyesi, ilçe genelinde imara aykırı yapılara izin vermiyor. Görsel kirliliğe de yol açan yapılar, yapılan uya..
Körfez’de kurban pazarı hazırlanıyor
Bu yıl yine İlimtepe bölgesinde kurulacak olan kurban pazarı için çalışmalar başlatıldı. Başkan İsmail Baran da bölgeye ..
Körfez’de görsel kirliliğe yer yok
Körfez Belediyesi ilçede başlatmış olduğu projelerle adından sıkça söz ettirirken, kirli görüntü oluşturan binaların yık..
Körfez Belediyesine ödül yağdı
Körfez Belediyesi, hayata geçirdiği projelerle aldığı ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. İki ayrı yarışmada; Her..
Can dostları Körfez’de güvende
Sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarını artıran Körfez Belediyesi, projeyi hazırlayan Eczacı Caner Göçmez ve Oruç Reis ..
Körfez’de parklar elden geçiriliyor
Körfez Belediyesi, ilçedeki yeşil alanlarda ve parklarda bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor
 Körfez’de okullar rengarenk oldu
Eğitime her alanda büyük destek veren Körfez Belediyesi, eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını da karşılıyor. Okulların kork..
Körfez’de asfalt seferberliği
Körfez Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde adeta asfalt seferberliği başlattı. Bir çok noktada bozulan ve yıpranan yolla..
Körfez’in her yeri  bizim için önemli
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hacı Osman Mahallesi’nde yapımı devam eden kampüste eğitimin canlılığın daha da ar..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI