Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

“Körfez’i yarınlara en güzel şekilde hazırlayacağız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Güney Mahallesi teşkilatının toplantısına konuk oldu. Başkan Söğüt, “Körfe..
“Hayatın İçindeyim” projesi Körfez’de uygulanacak
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve 55 yaş üstü vatandaşlarımız için sosyal aktivite sağlıklı, sosyal..
“Körfez’i Konuşuyoruz” Çalıştayı
Körfez Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi ve Körfez Kent Konseyi iş birliği ile gerçekleştirilecek olan ‘Körfez’i Konuşuyo..
Körfez Mardinliler, Yeniden Refah'ı ağırladı
Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımıcısı Zafer Emanetoğlu'nun Körfez ilçe ziyaretindeki son durağı Körfez Mardinli..
Körfez’den Elazığ ve Malatya’ya yardım tırı
Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası, Türk Kızılay Körfez Şubesi ve Körfez Kent Konseyi iş birliği ile depremzedelere..
Elazığ ve Malatya için Körfez sessiz kalmadı
Elazığ başta olmak üzere Malatya ve çevre illerde gerçekleşen deprem tüm Türkiye’yi olduğu gibi Körfez’i de yasa boğdu. ..
Körfez’de Anlamlı Yürüyüş
Körfez Belediyesi, Nicomedia Trekking Grubu iş birliği ile Körfez’e bağlı Kutluca Köyü’nde bulunan Kıyırlı Kanyonu’nda d..
Körfez'liler Hayati İnançla Buluştu
Kültür-sanat etkinlikleri kapsamında sevilen yazar Hayati İnanç’ın konuk olarak katıldığı ‘Can Veren Pervaneler’ konulu ..
Körfez hatlarına İzmit için güzergah düzenlemesi
Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda Körfez toplu taşıma araçları için güzergah düzenlemesi ya..
Körfez Emlak Konut kavşağına çevre düzenlemesi
Körfez ilçesi Esentepe Mahallesi, Abdülhamit Han Caddesi üzerinde bulunan Körfez Emlak Konut üçüncü etap önündeki kavşak..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI