Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

 Dilovası ve Körfez muhtarları İZAYDAŞ’ta detaylı bilgi aldı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanlığı öncülüğünde Dilovası ve Körfez i..
Körfez’e Modern Devlet Hastanesi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçe halkının hizmetine sunulacak olan tam donanımlı devlet hastanesinin en kısa z..
Körfez’e Yakışacak
Körfez’deki, yol çalışmaları ve trafiğiyle Türkiye’ye örnek olan Körfez belediyesi, kent trafiğini rahatlatacak daha güv..
Körfez Ticaret Odası yeni Başkanıyla İlk Meclisini Yaptı
Körfez Ticaret Odası Kasım Ayı Meclis toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Kasım ayı meclisinde önemli ve so..
Körfez Belediyesi Tam Donanımlı Kışa Hazır
Körfez Belediyesi, yaklaşan kış mevsimi öncesi karla mücadele araç, ekipman ve personelle gerekli hazırlıklarını tamamla..
İlimtepe Dairelerine Körfez Belediyesi’nden Yenilik
Körfez Belediye, bakım – onarım çalışmaları kapsamında İlimtepe Bölgesinde bulunan Belediye bünyesine ait daireleri yeni..
Körfez Belediyesi, Eğitime Katkı Paylarının Sonuçlarını Açıkladı
Körfez Belediyesi 2 bin 800 öğrenciyi kapsayan eğitime katkı paylarının listesini kurumun resmi sitesinden açıkladı. ..
Kadın Eli Değen Körfez, Bir Başka Güzel
Kent içerisindeki betonlaşmaya yeşillendirme çalışmalarıyla soluk aldıran Körfez Belediyesi’nin il genelinde gerçekleşti..
Körfez Belediyesi’nden Tarihe Yolculuk
Körfez Belediyesi tarafından yıl boyunca gerçekleştirilen ve yoğun talep gören “Kültür Gezileri” aralıksız devam ederken..
TALHA UĞURLUEL KÖRFEZ’DE KUDÜS’Ü ANLATTI
Sayısız makale ve kitaba imzasını atan değerli yazar, programcı ve tarihçi Talha Uğurluel, Mescid-i Aksayı detaylı bir ş..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI