Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez'de kanaat önderleri buluştu
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Ak Parti Körfez ilçe teşkilatı geçtiği..
“KÖRFEZ” TEMİZLİK UYGULAMALARI İLE ÖRNEK BİR KENT
Körfez Belediyesi, kent içerisinde görüntü kirliliği oluşturan unsurları temizlemek amacıyla rutin olarak temizlik çalış..
“Tek Sevdamız KÖRFEZ”
Körfez Belediye Meclisi, 2016 Kasım ayı olağan meclis toplantısını Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında ge..
Şevki Yılmaz Körfez'i ziyaret etti
AK Parti körfez ilçe teşkilatları çok önemli bir konuğu ağırladı.Eski Rize milletvekili hatip Şevki Yılmaz, Osman Badem’..
Körfez için sağlıkta dev bir adım
Marmara’nın projelerle anılan ilçesi Körfez’de yeni bir proje daha hayata geçiyor. Körfez Belediyesi, kentte sağlık hizm..
Körfez Belediyesi’nden Kimsesiz Çocuklara Sıcacık Bir El
Sosyal belediyecilik anlayışını kendine ilke edinen Körfez Belediyesi artan, değişen ve gün geçtikçe çeşitlilik arz eden..
AK Körfezden vefa ziyaretleri
AK Parti körfez ilçe teşkilatları Osman Badem başkanlığında AK Partinin 15. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle körfez ilçed..
Dev Yatırımlar Körfez’in Tarihine İz Bırakacak
Körfez Belediyesi çağdaş, yaşanabilir bir kent hedefi doğrultusunda gerçekleştirdiği dev yatırımlarına 2017 yılı ile dev..
“Sporun Başkenti Körfez”
Sağlıklı yeni nesillerin yetiştirilmesi adına spora dev yatırımlar yapan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, hafta son..
Körfez’den Anadolu’ya Kültür Turu
Sosyal belediyecilik gereği ilçe halkına tarihin izlerini yerinde görme imkanı tanıyan Körfez Belediyesi’nce düzenlenen ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI