Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

İlimtepe Dairelerine Körfez Belediyesi’nden Yenilik
Körfez Belediye, bakım – onarım çalışmaları kapsamında İlimtepe Bölgesinde bulunan Belediye bünyesine ait daireleri yeni..
Körfez Belediyesi, Eğitime Katkı Paylarının Sonuçlarını Açıkladı
Körfez Belediyesi 2 bin 800 öğrenciyi kapsayan eğitime katkı paylarının listesini kurumun resmi sitesinden açıkladı. ..
Kadın Eli Değen Körfez, Bir Başka Güzel
Kent içerisindeki betonlaşmaya yeşillendirme çalışmalarıyla soluk aldıran Körfez Belediyesi’nin il genelinde gerçekleşti..
Körfez Belediyesi’nden Tarihe Yolculuk
Körfez Belediyesi tarafından yıl boyunca gerçekleştirilen ve yoğun talep gören “Kültür Gezileri” aralıksız devam ederken..
TALHA UĞURLUEL KÖRFEZ’DE KUDÜS’Ü ANLATTI
Sayısız makale ve kitaba imzasını atan değerli yazar, programcı ve tarihçi Talha Uğurluel, Mescid-i Aksayı detaylı bir ş..
KÖRFEZ ÜNİVERSİTESİNE KAVUŞUYOR
Körfez’i geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçiren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, kentin yıllardır süren üniver..
KÖRFEZ KENT KONSEYİ SİBEL MORALI’YI ZİYARET ETTİ
Körfez Kent Konseyi, Körfez Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Sibel Moralı’ya makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekl..
KÖRFEZ BELEDİYESİ’NDEN STAJYERLERE EĞİTİM
Körfez Belediyesi bünyesinde bulunan stajyerlere iş sağlığı, iş güvenliği ve iş yerinde uyulması gereken kurallar ile il..
KÖRFEZ’DE AĞAÇ DUYARLILIĞI
Çevre duyarlılığı ile adından söz ettiren Körfez Belediyesi, üniversite alanındaki ağaçları koruyarak başka yere naklini..
Körfez danışma meclisi gerçekleşti
AK Parti körfez ilçe teşkilatları 81.Daraltılmış Danışma Meclisini ilçe başkanlığında teşkilat mensuplarının katılımlar..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI