Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez Şampiyonlarını Bağrına Bastı
Sporda elde ettiği başarılarla ülke genelinde büyük ses getiren Körfez Belediyesi Spor Akademisi Dünya’yı dize getiren s..
Körfez’e Vizyon Kazandıracak Projenin Temeli Atıldı
Körfez’i marka kent yapacak projeler bir bir hayata geçiriliyor. Körfez Belediyesi tarafından planlanan vizyon projeler ..
Körfez Esnafı İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Körfez esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Körfez Esnafı Vali Güzeloğlu'nu ağırladı
Körfez Esnaf Odası tarafından düzenlenen ve odaların sorunlarının yansıtıldığı kahvaltılı toplantı, Tütünçiftlik’te Kızı..
Başkan Baran, “Körfez Türkiye’nin Bir Özetidir”
Marmara’nın İncisi Körfez’deki vizyon projeleri bir bir hayata geçiren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Türkiye’ye ..
Kalıcı Hizmetlerin Adresi “Körfez”
Körfez Belediyesi, Körfez’e kalıcı hizmetler sunmaya devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle köylerde y..
Körfez’in Gururu Dünya’yı Dize Getirdi
Peru’da düzenlenen 10. Tekvando Poomse Dünya Şampiyonası’nda Körfez Belediyesi Spor Akademisinin milli sporcusu Şevval Y..
Başkan Baran, “Körfez’i Geleceğe Hazırlıyoruz”
Körfez Belediye Meclisi'nin 2016 Ekim Ayı Meclis toplantısının ikinci birleşimi, Körfez Belediyesi Meclis Salonu’nda ger..
Körfez’de Yollar Yenileniyor
Körfez Belediyesi, yollarını daha güvenli ve konforlu hale getirmek için kentin dört bir tarafında asfalt serim çalışmal..
Körfez Meclisinde Efe anıldı
Körfez Belediye Meclisi, Ekim ayı 1. birleşimi meclis toplantısı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerç..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI