Bugun...
SON DAKİKA

"Körfez Kampüsü’nde" İLE İLGİLİ HABERLER

Körfez’i birlikte güzelleştireceğiz
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ikincisi gerçekleştirilen Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması’nda, ‘birlik ve berab..
Körfez Belediyesi mağduriyeti önledi
Körfez Belediyesi ekipleri, Körfez’in üst kesimlerinde kapanması muhtemel yollara anında müdahale etti, aksaklıkları önl..
Körfez’de bir iş yeri daha açıldı
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Güney Mahallesi’nde yeni bir iş yerinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan..
Eğitim’de Körfez Belediyesi Farkı
Körfez Belediyesi 2800 öğrenciyi kapsayan eğitime katkı paylarının ilk taksitini öğrencilerin hesaplarına yatırdı. ..
Körfez Belediyesi’nin ‘gizli’ kahramanları
Körfez Belediyesi hayata geçirdiği projelerle kente farklı bir değer katarken, o projelerin devamlılığını sağlayan birde..
AK Körfez Baran'ı ağırladı
Osman Badem başkanlığındaki AK Parti körfez ilçe teşkilatları haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında körfez beled..
Körfez’in sokakları yeniden şekilleniyor
Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki kötü durumdaki kaldırımları yenileyerek güzel görüntüye kavuşt..
2017, Körfez için proje yılı olacak
2017 yılında hayata geçirilecek projeler için 120 milyon liralık bütçe ayrıldığını belirten Körfez Belediye Başkanı İsma..
Bakan Albayrak Körfez’e geldi, inceleme yaptı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, TEİAŞ ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğü Sevindikli Köyü’ndeki alanda..
 Körfez’de ocak ayı dolu dolu geçecek
Körfez’de 2016’da birçok kültür sanat etkinliği gerçekleştiren Körfez Belediyesi, 2017’ye de dolu dolu giriyor. Ocak ayı..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI